Sokol Kunčice n.L. - Tatran Hostinné 0:0 (na penalty 1:3)

Z Kunčic po penaltovém rozstřelu vezeme alespoň 2 body ...

Sestava: Horák J. - Celar, Harvančák, Kracík J., Petružálek - Pešta, Kosina, Punner, Hradecký - Polák, Horák L. (59.Boháč)

ŽK: 1:2 (Celar, Punner)

Rozhodčí: Seidel - Burian, Dytrych

Diváků: 80

V utkání, které se hrálo na krásném pažitu, ale za úmorného vedra (hrálo se ve 14,00 hod.), mohl vyhrát každý. K tomu je ovšem třeba vstřelit alespoň jeden gól. Tatran stihl za první poločas vstřelit tři branky, bohužel u všech signalizoval „domácí“ pomezní Burian ofsajd. Začátek zápasu přitom Tatran zaspal a už v 1.minutě po rohovém kopu trefují domácí hlavou břevno. V 7.minutě se prodral do šance Polák, jeho střelu gólman vyráží - stejně jako ve 24.minutě, kdy Poláka do šance poslal Kosina. Tatran měl po celý první poločas územní převahu, ale o gólech „z ofsajdu“ už jsem se zmínil.

Druhá půle už se ani nemusela hrát. Každé mužstvo si vytvořilo několik pološancí, koncovka však byla žalostná. Vše tedy spělo k novince zavedené OFS - penaltovému rozstřelu o druhý bod. Začínali hosté - Punner 1:0, domácí Míč také proměňuje - 1:1. Za Tatran pak Hradecký zvyšuje na 2:1 a poté domácí Koldovský netrefuje branku. Rozhodnout tedy může Harvančák, který s přehledem zvyšuje na konečných 3:1.

Příští týden nás čeká vložené kolo, kdy ve středu 19.8. hostíme Bílou Třemešnou (17,30), v sobotu 22.8. pak opět doma přivítáme Pilníkov (17,00).

Autor: Zdeněk Macháček