Tatran Hostinné - FC Vrchlabí "B" 2:2 (1:0)

Sestava: Horák J. - Celar (80.Kodym), Punner, Doubek, Pešta - Petik (46.Kracík D.), Jakoubek, Kosina (65.Rodr), Harvančák - Polák, Hradecký

Branky: 14´ Petik, 59´ Jakoubek

ŽK: 3:1 (Kracík D., Jakoubek, Hradecký)

Rozhodčí: Mrkvička - Rolf, Kvášovský

Diváků: 100

Utkání se odehrálo už jen z povinnosti a bylo poznamenáno závěrem sezóny. Hosté mohli jít do vedení už v 9.min., když Doubek ztratil míč, ale Horáka na brankové čáře zastoupil Punner. A tak udeřilo na druhé straně. Ve 14.min. zahrával Jakoubek roh, hostující obrana odhlavičkovala míč ke Kosinovi, ten z voleje napaluje míč, který Petik tečuje k opačné tyči, než padá gólman - 1:0. Vrchlabští pak do konce poločasu Tatran zatlačili, ale ani jednu z mnoha šancí nevyužili.

Po změně stran začali lépe domácí, ale dvě šance Poláka v rozmezí 53. a 55.min. ke zvýšení náskoku nevedly. A tak se dočkali hosté, kterým se v 58.min. podařilo vyrovnat. O minutu později ale Tatran opět vedl, když zmatky v obraně Vrchlabí vyřešil Jakoubek - 2:1. Do konce utkání už byli lepší hosté, kteří v 68.min. vyrovnali a zápas tak končí zaslouženou remízou.

Letní příprava začíná 1.července (podrobnosti sem vloží Luboš Horák), nová sezóna 8.srpna. Okresní přebor bude mít opět 16 mužstev, protože se Žacléří padá z „B“ třídy i Lánov.