Slavoj Předměřice - Tatran Hostinné 3:3 (1:2) 13.6.09

branky Tatranu:  16´L.Przybyla, 29´P.Grim, 65´PŠmucer

Sestava:                    J.Zítko

D.Buchar     J.Vacek          O.Jelínek      R.Stránský

T.Baše   P.Grim         L.Przybyla  M.Ouhrabka

P.Šmucer            D.Rosa

V utkání měl být favoritem Tatran. Herně sice převahu měl, ale efektivita střelby hodně mizerná.

Po lehkém oťukávání v úvodu, došlo ke hrubé chybě v obraně hostí.Když nesmyslně tři hráči Tatranu atakovali jediného útočníka , pak volný hráč zúročí přesnou nahrávku v gól . Slavoj tak překvapivě vede již od 6´- 1:0! Průběh poločasu se však odvíjel na polovině domácích. Tatran vyprodukoval několik slibných střel, ovšem mimo tyče! To co šlo dovnitř, by chytil i bratr Žižka po druhém úrazu!

V 16´však došlo ke změně skóre. Přímo z rohu za notné pomoci domácího brankáře vyrovnává Przybyla -1:1!

Ve 24´rozhodčí neuznává pro údajný ofsajd branku Tatranu .

29´- povedená akce a zakončená brankou. Ondra Jelínek nasměruje v pokutovém území přesně na Grima, a ten tvrdou střelou na zadní tyč otáčí skóre – 1:2! Několik dalších možností a hlavně optimismus do přestávky.

Tatran pak pokračoval v aktivitě, ale po hrubce Vacka (44´) je srovnáno- 2:2! Tatran opět zvýší aktivitu, ale hraje do ,,plných“ a nedokáže se prosadit ze žádné příležitosti.

Domácí hrozí brejky, ten v 64´proměňují a opět se Vacek musí červenat. Neporadil si s rozběhnutým hráčem a stav se opět mění- 3:2! Závěr je hektický, tyč, břevno, Tatran si neporadil ani s dorážkou do prázdné branky. Pak se ještě dvakrát vyznamenal brankář Zítko při brejcích Slavoje! Poté přišla smolná chvíle pro domácí.Šmucer střílí do tyče a pohybem zpět si míč do branky vráží domácí brankář – 3:3(65´)! Přesto ,že byli hosté lepší po celý zápas, byli nakonec rádi za bod!

Střídal: 54´D.Rosa (L.Zajíček)

Autor: Boris Kováč