Jiskra Podhůří - Tatran Hostinné 1:2 (1:1)

Tatran prvním jarním vítězstvím venku poslal Jiskru minimálně do baráže ...

Sestava: Horák J. - Celar, Kracík J., Doubek, Pešta - Jakoubek, Kosina, Kracík L., Harvančák - Kracík D., Rodr (72.Vít)

Branky: 28´ a 89´ Jakoubek

ŽK: 0:2 (Kosina, Kracík L.)

Rozhodčí: Teichmann - Mlynář, Mahrla

Diváků: 180

Tatran zavítal na hřiště zachraňujícího se Podhůří v omlazené sestavě. Podhůří vyhrát muselo a tak se častěji dostávalo na dostřel branky Tatranu. Domácí z toho však vytěžili pouze sérii rohových kopů. Naopak mohlo ve 14.min. udeřit na druhé straně, kdy se David Kracík po přihrávce Rodra zjevil sám před gólmanem a přestřelil. Ve 23.min. se už radovali domácí, kdy opět po rohovém kopu se míč odrazil za vápno a Fejgl ho přesnou střelou uklidil k tyči - 1:0. Za pět minut však bylo vyrovnáno - to Doubek vysunul Jakoubka a ten udělal kličku i gólmanovi - 1:1.

Ve druhé půli měli domácí několik stoprocentních šancí, které nevyužili - na druhé straně se neujala dalekonosná střela Jakoubka do šibenice, kterou brankář vyrazil. Už se zdálo, že zápas skončí remízou. Ale v 89.min. rozehrál Luboš Kracík přímý kop obloučkem za obranu, kam si naběhl Jakoubek, z nemožného úhlu prostřeluje gólmana a zastavuje na chvíli i kolotoče na sousední pouti - 1:2.

Poslední utkání sezóny čeká Tatran v sobotu 20.6. od 17,00 hod. doma s rezervou Vrchlabí, po něm následuje poslední výkop na Salaši. V neděli 21.6. před utkáním béčka od 15,00 hod. bude sehrán mač manželek a přítelkyní fotbalistů proti torzu přeživších a unavených z posledního výkopu.