SK Smiřice -Tatran Hostinné 0:4 (0:0) 7.6.09

branky Tatranu:  37´P.Grim, 52´M.Ouhrabka, 54´a 70´O.Jelínek

Sestava:                       J.Zítko

D.Buchar      J.Vacek             O.Jelínek    R.Stránský

P.Grim       T.Baše            L.Przybyla    M.Ouhrabka

D.Rosa                                     R.Jakoubek

Hodně nekompletní Tatran zajížděl na hřiště posledního celku krajské soutěže. Pro nemoc a školní povinnosti chyběli Dymák, Svoboda, Zajíček, Šmucer a Schwaninger. Do týmu se tedy museli zapojit dva hráči mladších žáků, a to Jakoubek a Lorenc.

Průběh prvního poločasu byl jasně v režii hostí. Jenže prosadit se do zahuštěné obrany byl hlavně pro mladší hráče problém. Tatran si v podstatě nevytvořil kloudnou šanci. Vyjma střely Przybyli těsně nad ve 20´zápasu. Proto poločasové skóre 0:0!

Ve snaze plně bodovat se Tatran rozhodl ke změnám v rozestavení . V obraně se třemi hráči a posílit ofenzívu. Na post třetího útočníka se posunul P.Grim. A byl to právě on, který ve 37´měnil skóre. Jeho nechytatelná ,,dělovka“ propadla brankáři všemi končetinami a hosté po zásluze vedou – 0:1!

Následuje pak jasná převaha Tatranu a domácí jen stěží odolávají.

V 52´si mazácky stáhne Ouhrabka centr od Grima a střelou z blízka zvyšuje – 0:2!

O dvě minuty déle Ouhrabka  asistuje u branky Jelínka – 0:3(54´)!

Pak ještě v závěru O.Jelínek upravuje na konečných 0:4(70´)!

Fotbal nepatřil k těm pohledným, ale povinné body putují do Hostinného. Za týden nás čeká opět zápas venku , a to v Předměřicích. Mužstvo by mělo být téměř kompletní. Trenérům mladších žáků děkujeme za půjčení hráčů do zápasu.

Autor: Boris Kováč