Tatran Hostinné - Sokol Bílá Třemešná 2:5 (0:4)

Obrana Tatranu byla opět k neudržení ...

Sestava: Horák J. - Hradecký, Harvančák (46.Geletič), Pešta, Petružálek - Celar, Punner, Kosina, Kracík L. (72.Boháč) - Polák (77.Vít), Jakoubek

Branky: 47´ Polák, 57´ Jakoubek

ŽK: 3:2 (Kosina, Celar, Petružálek)

Rozhodčí: Tomášek - Rodr, Kvášovský

Diváků: 80

Tatran navázal na předchozí výkony a potřetí za sebou obdržel pět gólů. Ráz utkání dala už v 6.minutě hrubka Harvančáka, který na místě stopera přišel o míč a bylo to 0:1. Vyrovnat mohl v 18.min. Jakoubek, který se dostal za obranu, ale přestřelil bránu. Ve 24.min. po výkopu od branky hostů domácí obrana jen přihlížela, jak Třemešná zvyšuje na 0:2. Tři minuty na to hosté rozehráli z rohového kopu signál a na zadní tyči zůstal nepokrytý útočník - 0:3. A aby toho nebylo málo, tak ve 32.min. přišla další zbytečná ztráta míče, 0:4 a bylo po zápase.

Začátek druhé půle vyšel lépe Tatranu a už ve 47.min. snižuje Polák na 1:4. Domácí vycítili šanci a na Třemešnou se valil jeden útok za druhým. Tlak vyvrcholil v 57.min., když Petružálkovu přihrávku pustil Polák na Jakoubka, který prostřelil gólmana. To však bylo ze strany Tatranu vše, hosté si již vítězství zkušeně pohlídali, navíc v 70.min. přidali ještě pátou branku.

Příští kolo - v sobotu 13.6. na horké půdě zachraňujícího se Podhůří, sraz na hřišti v 15,45 hod.