Tatran Hostinné - FKM Úpa B 2:1 (2:1) 30.5.09

branky Tatranu:  17´L.Przybyla, 25´J.Vacek

hráč zápasu:             L.Przybyla, R.Stránský

Sestava:                      T.Baše

D.Buchar        J.Vacek        O.Jelínek      R.Stránský

L.Dymák    L.Przybyla    L.Zajíček   Š.Svoboda

P.Šmucer                             P.Grim

Hosté začali zápas lépe. Již v 6´po chybném rozehrání Buchara a následném zaváhání na středu hřiště Úpa vede – 0:1! Domácí se však postupem času čím dál více tlačili před branku Úpy. V 15´se ještě po pěkném centru Grima Šmucer gólově neprosadí. O minutu později je ale po přihrávce Dymáka na Przybylu už veselo.Jeho přízemní střela z osmnácti metrů přesně zapadne k tyči a je vyrovnáno – 1:1 (16´)! Další obrovská šance Tatranu přijde v 17´- Grim netrefí levačkou úplně prázdnou branku!!! Na druhé straně zase kryje Baše nebezpečnou střelu hostí (18´). Ve 24´Przybyla opět nebezpečně střílí, brankář však je na místě.

Ve 25´zahrává Tatran rohový kop. Na ten si skvěle naběhne stoper Vacek a střelou z blízka nedá gólmanovi šanci- 2:1! Při střelecké chuti je Przybyla – ve 30´zahrává přímý kop a orazítkuje břevno!

Opět blízko ke zvýšení skóre byl tentýž hráč (34´a 38´) , hlavně té druhé střele moc nechybělo. Gólman s námahou vyrazil na roh. Pak domácí úplně povolili a nechali soupeře nadechnout. Po zbytek druhé půle již hráli jen hosté. Místy měli až drtivý tlak. Ten vyvrcholil stoprocentní šancí v 69´, kdy vykopával Jelínek míč z prázdné branky! Tatran nápor přečkal a těší se ze tří bodů .

Střídání: 49´Š.Svoboda (M.Ouhrabka), 68´P.Šmucer (D.Rosa)

Autor: Boris Kováč