Tatran Hostinné - Jiskra Kuks 5:3 (4:2)

Dorost si poradil i s Kuksem.Na tatraně byl k vidění hezký fotbal.

sestava - Kodym - Pešta,Stránský,Buchar,Vít - Svoboda(89´ Jakoubek R.)Rodr,Kudrna,Polák - Jakoubek,Růžička(72´ Růžička)

Na sobotní utkání se dostavil tým z Kuksu , kterému se v jarním kole  zrovna  moc nejlépe nedaří.

Ale byli to první hosté, kteří vedli.Ve 2´ hosté rychle rozehráli míč do rozházené obrany a vedou 0:1.Ale hostující tým se neradoval dlouho.V 5´ Jakoubek zahrává trestný kop z 20m  a střela končí v síti 1:1.Tato branka nám opravdu moc pomohla.Tatran nepovoloval a stále bylo vidět kvantum střel na hostujícího brankáře.V 15´ střela od Jakoubka ještě míří do boční sítě.Ve 24´ po krásném centru Kudrny se do hlavičky dostává Jakoubek a Tatran vede 2:1.Ve 30´ se Polák kličkou zbavuje obrájnce, ale bohužel střela končí těsně mimo branku.Ve 32´ po chybě Víta a následném faulu Kodyma se  píská  penalta  i pro hosty, kteří tuto šanci promněňují 2:2.Jenže ve 33´ po rychlém protiútoku a krásné nahrávce Jakoubka , která míří na Růžičku - ten mazácky lobem přehazuje brankáře 3:2.Ve 35´ Jakoubek přihrává do běhu Polákovi a ten se kličkou zbavuje obránce i brankáře najednou a dává gól do prázdné branky 4:2.

Ve druhém poločase byl vidět stále útočný fotbal jako v prvním poločase. V 56´ se technickou střelou pokouší zvýšit skóre Růžička, ale střela míjí tyč.V 60´ střílí Jakoubek a míč letí těsně nad branku hostujícího brankáře.V 71´  stojí na správném místě Polák a trestá chybu hostujícího brankáře a zvyšuje na 5:2. Běžela 78´ a Rodr nachází rozeběhnutého Jakoubka, který lobem míří pouze do boční sítě. No a v 88´ se opět dočkali i hosté ,opět po rychlém rozehrání  překvapili naši obranu 5:3.

Autor: Tomáš Lánský