Sokol Staré Buky - Tatran Hostinné 5:3 (2:0)

Sestava: Horák J. - Filcsák, Punner, Šus, Jakubec - Celar (77.Suchý), Kosina, Kracík L., Kracík D. - Kvášovský, Hradecký

Branky: 61´ Kracík D., 70´ Kvášovský, 88´ Kracík L.

ŽK: 2:5 (Kracík D., Punner, Šus, Filcsák, Horák)

ČK: 1:1 (75´ Punner)

Rozhodčí: Mlynář

Diváků: 60

Po čtvrtečním debaklu zavítal Tatran na hřiště zachraňujících se Starých Buků. Celý první poločas byl lepším mužstvem, dobře kombinoval, ale pouze po vápno. Výjimkou byla pouze Punnerova střela z dálky do břevna v 10.min. Většinu ze slibně se rozvíjejících akcí zastavoval zdviženým praporkem domácí laik na čáře, který ho měl nahoře dříve, než letěl míč. Fotbal se ale hraje na góly a ty dali po chybách v obraně Tatranu domácí v 16. a 43.minutě.

Ve druhé půli hosté vystupňovali tempo a dočkali se vyrovnání. V 61.min. Horákův dlouhý výkop prodloužil hlavou Kvášovský na Davida Kracíka a ten střelou za tyč snižuje na 1:2. O čtyři minuty později zbytečně podráží domácí hráč ve středu hřiště Punnera a je vyloučen. V 70.minutě si vzpomněl na poločasová trenérova slova Kvášovský, který konečně vystřelil a vyrovnává na 2:2. Domácí pak vrhli všechny síly do útoku a jelikož ten samý pomezní už praporek z pochopitelných důvodů nezvedal, měl se Horák v bráně co ohánět. V 75.min. fauloval ve vápně Punner, byl po druhé žluté kartě vyloučen a domácí se z penalty ujímají vedení. Za pět minut už to bylo 4:2, když hosté opět marně reklamují ofsajd. Dvě minuty před koncem ještě vykřesá naději krásnou střelou Luboš Kracík, ale v 90.min. opět z ofsajdu dávají domácí na 5:3 a utkání končí tak, jak asi mělo pro domácí dopadnout.

Další utkání čeká Tatran v sobotu 6.6. od 17,00 hod. doma s Bílou Třemešnou.