sestava : Balihar - Pešta,Rodr,Vacek (67´ Kodym),Janouch - Vít,Muller,Kudrna,Polák (46´ Růžička) - Grim,Jakoubek (46´ Peterka)

karty - 72´ Kodym

branky - 6´ Jakoubek,8´ Rodr,46´ Janouch,60´ Peterka

Na hřiště Tatranu přijel dlouho očekávaný tým ze Svobody.

Již od začátku bylo vidět, že tatran je při chuti.V 6´ zahrává Kudrna přímý kop golman pouze vyráží před sebe a Jakoubek trefuje prázdnou branku 1:0. V 8´ se Polák protáhl mezi dvě obránci ti ho ¨zastavují pouze za cenu faulu. Na penaltu je povolán Adam Rodr.Ten střelou k tyči zvyšuje skóre na 2:0.Stále jsme měli více ze hry a navyšoval se tlak u Svobodské branky. V 10´ se povedla krásná kombinace Kudrna-Polák-Jakoubek, ale bohužel Máca Jakoubek trefuje pouze tyč branky.Potom jsme se trošku začali snažit více střílet branky, ale bohužel nedáváme vyložené branky a takse musíme vždy strachovat do konce zápasu.Tpomu následuje 41´ kdy se Polák ocitá sám před gólmanem a netrefuje ani branku.

O poločase jsme si řekli že se musíme více tlačit do zakončení a to poslechl Janouch už minutu po odpísknutí druhého poločasu.Ve 46´ vybojoval Janouch balon na středové čáře a kličkoval a kličkoval až se dostal na velké vápno a střílí branku 3:0.Bohužel chyby se stávají a toho využila i Svoboda.Ve 49´ naše obrana udělala bohužel díru ve středu obrany a hostující útočník propaluje Balihara 3:1.V 54´ se dočkal premiérové branky i Peterka a to, když Kudrna utíká sám a střelou trefuje gólmana a ten vyráží pouze na nohu Peterky a ten proměňuje 4:1.V 73´ se hosté dostávají na na rozdíl dvou branek po chybě v záloze 4:2. Do konce utkání cybělo zhruba 10 minut a Svoboda opět snižuje střelou z 20 m. z přímého kopu 4:3. Do konec zápasu se už nic závažného nestalo.

Autor: Tomáš Lánský