Tatran Hostinné - SK Svoboda n.Ú. 3:1 (1:0)

Sestava: Horák J. - Sokolovič (57.Zeman), Filcsák (48.Geletič), Punner, Petružálek - Petik, Kosina, Celar (67.Seidl) - Hradecký, Kvášovský, Kracík D.,

Branky: 17´ a 67´ Hradecký, 88´ Kracík D. - 47´ Doležal

ŽK: 4:2 (Filcsák, Zeman, Punner, Geletič)

Rozhodčí: Mlynář - Romančák

Diváků: 70

Po třech zápasech bez vítězství chtěl Tatran opět naplno bodovat. Hosty od začátku zatlačil, ale střely Davida Kracíka a Kvášovského k úspěchu nevedly. Až v 17.min. Petružálkův centr z levé stranu gólman lehce přizvedl k Hradeckému, na kterého zívala prázdná branka - 1:0. Ve 29.min. poprvé zahrozili hosté, ale šanci Zbořila vytěsnil Horák na roh. O vzruch v první půli se ještě postaral ve 35.min. Petik, jehož „nepovedený“ centr skončil na břevně branky hostů.

Začátek druhé půle Tatran zaspal a ve 47.min. vyrovnává Doležal na 1:1. Dvě minuty na to je ve vápně sražen Celar, ale ani rozhodčího toto utkání nezastihlo v oslnivé formě a tak se penalta nepískala. Nápor Tatranu pokračoval - v 50.min. zvonilo břevno, když Hradecký přehlavičkoval gólmana. V 65.min. pro změnu trefuje tyč Kvášovský po perfektním vysunutí Kosiny. Krátce na to se už domácí dočkali. Po důrazu Kvášovského se Zemanem se míč dostal k osamocenému Hradeckému a ten se štěstím překonal gólmana - 2:1. Všichni očekávali, že Tatran dalším gólem soupeře dorazí, ale opak byl pravdou. Domácí nepochopitelně přestali hrát a nebýt zákroků Horáka, kdo ví, jak by se utkání vyvíjelo. Až dvě minuty před koncem Zeman posílá do samostatného úniku Kracíka, hosté marně reklamují ofsajd a David zvyšuje na konečných 3:1.

Příští kolo - v sobotu 9.5. v Mladých Bukách. Sraz na hřišti v 15,30 hod.