Baník Radvanice - Tatran Hostinné 2:2 (1:1)

Sestava: Horák L. - Sokolovič, Petik, Punner, Petružálek - Celar, Kosina, Kvášovský, Hradecký - Kracík D., Suchý

ŽK: 4:4 (Kracík D. 2x, Punner, Petružálek)

ČK: 0:1 (38.Kracík D.)

Rozhodčí: Lamberský - Kocurek

Diváků: 120

Postavení obou mužstev v tabulce naznačovalo, že půjde pro Tatran o snadný zápas, ale na sraz před odjezdem se dostavilo 11 hráčů. Na to, že máme „B“ mužstvo a dorost, opravdu úctyhodný počet. Po Kunčicích jsem si říkal, že hůř už být nemůže, ale ono bohužel může!

Zachraňující se domácí začali mírným náporem, z něhož vytěžili ve 13.min. úvodní branku. Hosté sice reklamovali ofsajd, ale domácí pomezní to přece  nebude zvedat. Tatran se pak probudil a rychlými kombinačními akcemi se dostával na dostřel domácí branky. Ve 21.min. vybojoval důrazný David Kracík míč v souboji s gólmanem, který pak předložil před prázdnou bránu Hradeckému - 1:1. Ve 38.min. však David svůj důraz přehnal a po vzájemné strkanici byl po druhé žluté kartě vyloučen.

Ve druhé půli se vše podstatné odehrálo v rozmezí dvou minut. V 56. min. vyslal Kvášovský z levé strany střílený centr, domácí gólman míč neudržel a Celar ho uklidil do sítě - 1:2. Za dvě minuty však bylo vyrovnáno, když Hradecký neuhlídal Beránka a ten přehodil vyběhnuvšího Horáka. Zbytek zápasu patřil domácím, kteří se i za vydatné pomoci rozhodčího marně snažili strhnout vítězství na svoji stranu. Hostující unavená „desítka“ statečně odolala a tak utkání skončilo zaslouženou remízou.

Další utkání čeká Tatran v sobotu 2.5. od 17,00 hod. doma se Svobodou nad Úpou. Žádám 62 registrovaných dospělých hráčů Hostinného, aby se na utkání dostavili alespoň v osmi, abychom mohli utkání odehrát.