Tatran Hostinné - Sokol Kunčice 4:5 (0:3)

Po hrozivém poločase gólová přestřelka se šťastným koncem pro hosty ...

Sestava: Horák L. - Petik (46.Harvančák), Šus (53.Celar), Punner, Petružálek - Boháč (46.Geletič), Kosina, Jakoubek, Kracík L. - Kracík D., Hradecký

Branky: 56´ Celar, 59´ Jakoubek, 76´ Hradecký, 79´ Punner - 14´ a 39´ Jeřábek J., 28´ Petrák, 48´ Adolf, 61´ Kracík A.

ŽK: 2:2 (Punner, Hradecký)

Rozhodčí: Mrkvička - Trejbal

Diváků: 100

Domácí dokonale zaspali první poločas a Kunčice je za to trestali. Na začátku to na katastrofu nevypadalo - už ve 2.min. se odráží Jakoubkův přímý kop od břevna na brankovou čáru před Boháče, který ale hlavičkuje do náruče gólmana. Hosté se pomalu osmělovali a ve 14.min. poprvé udeřili. Po rohovém kopu nastala před brankou Tatranu tlačenice, ve které se nelépe zorientoval Jeřábek - 0:1. Na druhé straně v 18.min trefuje břevno po rohu hlavičkující Petružálek a ve 23.min. míč směřující do branky odkopává za překonaným gólmanem hostující obránce na roh. Pravidlo nedáš - dostaneš se potvrdilo ve 28.min. Kunčice rozehrávali přímý kop z půlky hřiště, pro míč si šel Horák, ale Petrák ho přehlavičkoval - 0:2. O dvě minuty později ztrácí míč Šus, ale hostující hráč tváří v tvář Horákovi přestřeluje. Ve 36.min. opět Tatran založí hostům protiútok a Jeřábek zvyšuje už na 0:3. A když ani chvíli před odchodem do kabin se neujme hlavička Davida Kracíka, končí poločas hrozivým skóre.

Po bouřce v kabině Tatran na soupeře vlétl, ale ve 48.min. opět po zbytečné ztrátě míče musí faulovat Punner a kope se penalta. Střelu Adolfa Horák vystihl, bohužel mu prošla pod tělem do brány - 0:4. Domácí se dočkali v 56.min., kdy Kosina vysunul na pravé straně Celara a ten prostřeluje gólmana - 1:4. Dvě minuty na to, tentokrát na levé straně, po spolupráci Petružálka s Davidem Kracíkem byl na konci akce k tyči střílející Jakoubek - 2:4. V 61.min. zachytili hosté krátký výkop Horáka a ten se jen smutně ohlédl k tyči na míč vystřelený kunčickým Kracíkem - 2:5. Domácí pak vrhli všechny síly do útoku, obrana Kunčic však dlouho odolávala. Až v 76.min. hosté zahráli špatný ofsajd-systém a Hradecký sólový nájezd na gólmana proměnil - 3:5. Tři minuty na to sráží kunčický gólman Hradeckého a Punner z penalty snižuje už na 4:5. Vyrovnat se však Tatranu i přes závěrečný drtivý nápor nepodařilo. Nejblíže k němu měl v 90.min. Jakoubek, jehož střelu mířící k tyči gólman chytá. A tak si hosté překvapivě ale zaslouženě odvážejí z Hostinného všechny body a domácí mají týden o čem přemýšlet.

Příští kolo - v sobotu 25.4. v Radvanicích. Sraz na hřišti v 15,15 hod.