Branky v dresu Tatranu stříleli "miminka" ...

Sestava: Horák L. - Petik (73.Jakubec), Šus (59.Nossek), Punner, Boháč - Celar, Harvančák, Kosina (88.Vít), Kracík D. - Jakoubek, Polák

Branky: 16´ a 84´ Jakoubek, 63´ Nossek, 72´ Polák - 57´ Krátký

ŽK: 2:2 (Celar, Punner)

Rozhodčí: Lamberský

Diváků: 120

Bez tria nemocných (Petružálek, Luboš Kracík, Hradecký) vstoupil Tatran vítězně do jarní sezóny, na čemž mají velký podíl hrající dorostenci (miminka), kteří se postarali o všechny branky. Od začátku se hrálo na polovině Rtyně, ale paradoxně hosté mohli jít v 10.minutě do vedení, když jejich střelu vytáhl Horák na roh. V 16.minutě se dostával do úniku Polák, byl stažen a z následného přímého kopu vymetl Jakoubek tvrdou ranou šibenici hostující svatyně - 1:0. Do konce poločasu pak byla hra vyrovnaná a skóre se neměnilo.

Začátek druhé půle zastihl Tatran v útlumu, čehož hosté využili. V 51.min. ještě zachraňuje na brankové čáře Boháč, ale o šest minut později už hosté vyrovnávají, když kiksy v obraně Tatranu právě vrcholily. Vyrovnávací branka Tatran probudila a na hosty se valil jeden útok za druhým. V 60.min. nedosáhl hlavou Jakoubek na centr Poláka. Tři minuty na to vybojoval Polák roh, David Kracík našel před chvílí nastoupivšího Nosska a ten levačkou k tyči posílá domácí do vedení - 2:1. V 72.min. autové vhazování prodlužuje hlavou Boháč, důrazný Polák vyhrává vzdušný souboj s gólmanem a hlavou zvyšuje na 3:1. V 84.min. rozehrává přímý kop nakrátko David Kracík a jeho přiťuknutí posílá tvrdou ranou do sítě opět Jakoubek 4:1. Utkání se pak v klidu dohrává - hosté čtyři minuty před koncem ještě trefují břevno.

Další utkání čeká Tatran v sobotu 11.4. v Libči, začátek v 17,00 hod., sraz na Tatranu v 15,30 hod.