Tatran Hostinné - FC Mladé Buky 1:5 (1:2)

V první přípravě na umělé trávě jsme na lídra okresního přeboru nestačili ...

Sestava: Lánský - Pešta, Harvančák, Punner, Sokolovič - Celar, Kvášovský, Jakoubek, Nossek - Polák, Rodr

Před utkáním přišlo neuvěřitelné množství omluvenek a tak Tatran jel utkání odehrát se ctí v sestavě se šesti dorostenci. Soupeř byl po většinu utkání lepším mužstvem, ale hráči Tatranu statečně odolávali a Lánský si pěkně zachytal. Sice za 18 minut prohrávali 2:0, ale ve 35.min. Jakoubek lobem přehodil vyběhnuvšího gólmana a upravil poločasové skóre na 1:2. Ve druhé půli převaha Buků pokračovala a Tatran hrozil pouze z rychlých brejků. Z jednoho mohl v 77.minutě vyrovnat Polák, ale sám před gólmanem trefil pouze jeho náruč. Solidní výsledek pak Tatran ztratil v posledních deseti minutách, kdy dovolil soupeři třikrát skórovat.

Další utkání Krkonošské zimní ligy v Trutnově sehraje Tatran v sobotu 24.1. od 18,00 s Rudníkem.