Tatran Hostinné - Spartak Pilníkov 2:3 (0:0)

Nepovedené loučení s podzimem a zbytečná ztráta bodů ...

Sestava:  Lánský - Drinka, Šus (59.Jakoubek), Harvančák, Petružálek - Pešta, Kracík L., Celar (59.Geletič) - Polák (79.Stolín), Slavík, Kracík D.

Branky: 58´ Kozaňák, 64´ Ruml, 66´ Drahotský z pen. -  61´ D.Kracík, 90´ Jakoubek

ŽK: 2:3 (Petružálek, Harvančák)

ČK: 0:1 (81. Kozaňák)

Rozhodčí: Teichmann - Rodr, Grigel

Diváků: 50

Na těžkém podmáčeném terénu se spíše bojovalo a fotbalovým kombinacím často bránily kaluže. Hosté sice na začátku vstřelili gól po chybě Šuse, ten však neplatil pro ofsajdové postavení. Na druhé straně se uvolnil v 15.min. po centru Davida Kracíka Polák - jeho střelu gólman vyráží. Převaha Tatranu do konce poločasu narůstala, kopal se jeden roh za druhým, ale na bránu nikdo pořádně nevystřelil a míče létající vzduchem v pohodě odvracel vysoký hostující stoper (jméno nevím, hrál s číslem 3). Do kabin se tedy odcházelo za bezbrankového stavu.

Po změně stran přišly dvě velké šance Tatranu, kterými mohl utkání rozhodnout. Ve 48.min. míč prošel obranou hostí až ke zcela volnému Petružálkovi, ale gólman Kuřík byl opět na místě a vyráží na roh. O čtyři minuty později centruje Pešta a Slavík z malého vápna překopává odkrytou branku. A tak přišlo to, co přijít muselo. V 58.min. ztrácí na půlce míč Slavík, hosté podnikli rychlý brejk a prostřelují vyběhnuvšího Lánského. Za tři minuty sice David Kracík pěknou střelou z levé strany vyrovnává, ale v 64.min. opět skoro stejná situace - rychlý útok hostí a jdou znovu do vedení. Hosté byli v euforii, jejich další výlet do vápna Tatranu řeší skluzem Harvančák a kope se penalta, ze které zvyšují už na hrozivých 1:3. Na druhé straně byl o chvíli později podobně faulován David Kracík, ale pískal se pouze asi třicátý roh. Tatran se dostal do obrovského tlaku, ale míč se odrážel všude jinam, jen ne do branky. V 81.min. je navíc po dvou žlutých kartách vyloučen hostující Kozaňák. Hosté už se na polovinu Tatranu dostávali sporadicky, ale v 84.min. mohli definitivně rozhodnout, když jejich hráč přeloboval Lánského a míč skončil na břevně domácí branky. Závěrečný nápor domácích znamenal už pouze snížení skóre, kdy se v 90.min. po centru Davida Kracíka trefil hlavou premiérově šestnáctiletý Jakoubek. Po rozehrání pak sudí ukončuje zápas…