Tatran Hostinné - Sokol Staré Buky 9:1 (4:1)

Po zlepšeném výkonu kanonáda ...

Sestava: Horák L. - Drinka (46.Geletič), Harvančák, Šus, Petružálek - Pešta, Kracík L., Kracík D. - Kvášovský, Slavík, Polák (53.Stolín)

Branky: 16´, 65´, 73´ Slavík, 69´, 82´ Stolín, 1´ L.Kracík, 12´ Polák, 16´ Kracík D., 87´ Kvášovský - 21´ Vondrák

ŽK: 2:2 (Kracík D., Harvančák)

Rozhodčí: Mahrla - Rodr, Grigel

Diváků: 70

Tatran doslova vlétl do utkání a za 16.minut vedl 4:0. První gól padl již ve 38.vteřině zápasu, když závar před brankou hostů vyřešil přesnou střelou zpoza vápna Luboš Kracík. Ve 12.min.výkop hostů od brány zachytil Petružálek a vyslal do úniku Poláka, který střelou k tyči prostřelil Dvořáka v brance Starých Buků. O dvě minuty později trefuje hostující Nývlt z přímého kopu spojnici břevna s tyčí. Stejný hráč v 16.min. špatně rozehrává a Slavík si v samostatném úniku na Dvořáka věděl rady - 3:0. Neuběhla ani minuta, Slavík přihrává Davidovi Kracíkovi a ten střelou levačkou přes celou bránu zvyšuje již na 4:0. Ve 21.min. se dočkali i hosté a snížili na 4:1. Do konce poločasu se již nic zajímavého nestalo.

Ve druhé půli hosté postupně odpadli a bylo jen otázkou času, kdy bude Tatran skóre navyšovat. Nutno dodat, že od většího přídělu podržel hosty nestárnoucí gólman Dvořák, který v první čtvrthodině druhé půle chytil tři šance Kvášovského. V 65.min. prošel po levé straně Petružálek, zpětnou přihrávkou našel Slavíka, který upravil na 5:1. Za čtyři minuty našel David Kracík před brankou Stolína a bylo to 6:1. V 73.min. opět prochází Petružálek a po jeho přihrávce dovršil Slavík hattrick. V 82.min. Dvořák vyběhl z branky a Stolín ho ukázkově přeloboval - 8:1. Dvě minuty na to postupovali na Dvořáka tři hráči Tatranu, bohužel Luboš Kracík střílí vedle. V 87.min. Petružálek vysunuje Slavíka, který našel Kvášovského a ten se konečně dočkal - 9:1. Domácí fanoušci vyvolávali desítku, ale hlavní rozhodčí ukončil utkání v 89.minutě.

Další utkání čeká Tatran v sobotu 1.11. od 14,00 hod. ve Vrchlabí.