Sokol Bílá Třemešná - Tatran Hostinné 5:0 (3:0)

Domácí hráli výborně a my jsme jim to svým výkonem neztížili.

Sestava: Horák L. - Kracík D., Drinka, Šus (56. Celar), Petružálek (69. Sokolovič) - Polák (21. Jakoubek), Harvančák, Slavík, Kracík L. - Hartl, Stolín

Rozhodčí: Teichmann

Diváků: 100

Bez karet

Domácí začali velmi aktivně, hráli velmi tvrdě (až na hranici pravidel, ale ne za nimi), což nám dělalo velké problémy. Rozehrávka v podstatě neexistovala a jediný způsob, jak jsme se dostávali dopředu, byly nakopávané balóny, které ale k ničemu nevedly.

V 15. minutě jsme darovali soupeři první gól - Pavel Šus nepřesně rozehrál balón a pro domácí útočníky již nebyl problém dopravit balón do brány - 1:0. Dále domácí hráli velmi zodpovědně zezadu a velmi aktivně vepředu, což vyústilo v druhý gól - 37. minuta - nepříliš tvrdá střela, kterou jsem neudržel a dobíhající hráč, opět neměl moc těžkou úlohu - 2:0. Do poločasu jsme inkasovali ještě jednou, když jsme ztratili balón při přechodu do útoku, poté přišel přesný pas, výborné zakončení a bylo to 3:0.

Ve druhém poločase se zdálo, že jsme začali hrát lépe, což bohužel nebyla pravda. Pouze domácí vstoupili do druhého poločasu trochu vlažněji (ani toho jsme nedokázali využít). Po 20 minutách domácí opět nastartovali své motory naplno a opět nás začali přehrávat. Ke konci si domácí ještě vylepšili skóre dvěma zásahy v 78. a 85. minutě. Čestného úspěchu mohl dosáhnout David Kracík, ale ta tyč byla prostě proti.

Co říci závěrem? Takhle tým s postupovými ambicemi prostě hrát nemůže. Nebyl to ani tak zápas chyb jednotlivců, jako spíš hrozný kolektivní výkon. Jediný dík patří dorostencům, kteří přijeli pomoci, ač měli už jeden zápas v nohou.

Autor: Luboš Horák