Sestava: Lánský - Pešta, Drinka, Harvančák, Kracík D - Polák, Šus, Slavík (72.Jakoubek), Celar - Stolín, Hartl (58.Kováč)

Branky: 65´ Brus - 29´ Slavík

ŽK: 3:3 (Slavík, Kracík D., Harvančák)

Rozhodčí: Žerovnický

Diváků: 30

Ve středeční předehrávce prvního jarního kola zajížděl Tatran opět bez několika hráčů (zranění, pracovní povinnosti) na hřiště v Poříčí. Poděkování patří opět dorostencům, díky kterým se mohlo utkání odehrát. Tatran vstoupil do utkání aktivně a domácí sevřel na jejich polovině. Bohužel opět vázla koncovka a tak jen zvonily tyče po Slavíkových střelách v 9. a 25.minutě. Až ve 29.min. se hosté dočkali, když Celar vysunul Kracíka, ten prokličkoval až k brankové čáře a zpětnou přihrávkou našel Slavíka, který prostřelil domácího gólmana. To však bylo nadlouho vše. Ve druhé půli se Tatran přizpůsobil hře domácích a bylo po fotbale. Přesto mohl vedení zvýšit, když v 63.min. na centr Celara gólman nedosáhl, ale Slavík v dobré pozici tak dlouho vymýšlel, až nezakončil. A za dvě minuty přišel trest, když po zmatcích v obraně Tatranu domácí vyrovnali. Kdo čekal závěrečný nápor Tatranu, musel být zklamán. Minutu před koncem byl ještě v pokutovém území sražen Kováč, rozhodčí se ale penaltu písknout neodvážil. Stejně se bál trestat i některé zákroky, které volaly minimálně po žluté kartě. Na to se ale nemůžeme vymlouvat, protože jsme po první půli měli vést 3:0 a bylo by hotovo.

Další utkání čeká Tatran v sobotu 18.10. od 15,30 hod. v Bílé Třemešné.