Tatran Hostinné - Slavoj Předměřice 8:1 (3:1) 11.10.08

branky Tatranu:  22´,28´,66´a 70´P.Salač, 8´M.Cerman, 42´D.Peterka,55´J.Vacek,63´L.Dymák

hráč zápasu:  P.Salač a O.Jelínek

Sestava:                    T.Baše

O.Schwaninger    J.Vacek   D.Peterka  O.Jelínek

M.Ouhrabka   P.Grim         P.Salač    D.Rosa

P.Šmucer                   M.Cerman

V 10.kole nechal Tatran opory podruhé odpočívat. Zápas rozehrály mladší ročníky. Kompletní byla pouze obrana a P.Salač ve středu zálohy. Aktivní Tatran skóruje v 8´po akci ,,mladých“.

Šmucer přihraje z brankové čáry naběhnutému Cermanovi, který trefí přesně k tyči – 1:0! Pak domácí vypadli ze hry. Hrálo se více ve středu hřiště , kde bylo spousty nepřesností na obou stranách. Po jedné ztrátě Tatranu přijde kolmá přihrávka za obranu a hosté z náhlé akce trestají – 1:1(13´)! Domácí se pak herně vzbudí. Ve 22´se po přesném centru Vacka prosadí Salač tvrdou střelou k tyči – 2:1! Tentýž hráč přidá do přestávky ještě jeden gól – 28´ 3:1!

Ve druhém poločase se zvyšuje skóre ve 42´. Po rohovém kopu se k míči dostane Peterka a jeho střela ,,vymete šibenici“ – 4:1! Ve 45´Tatran čtyřnásobně střídá – mladí si jdou odpočinout.

55´- 5:1 po vtipně rozehraném rohu – Vacek střelou a s mírnou pomocí obránce

63´- 6:1 závar v pokutovém území Slavoje – Svoboda přiklepne Dymákovi , a ten střelou přes obránce překvapí gólmana

66´a 70´- Salač dvakrát hlavou z bezprostřední blízkosti  uzavírá účet. Ve druhé části jsme soupeře vůbec nepustili za polovinu. Na střely rekordních 33:2! Třikrát nastřelená tyč a několik výtečných zákroků hostujícího gólmana, který zachránil Slavoj od většího přídělu!

Za týden nás čeká o mnoho těžší zápas – Chlumec nad Cidlinou.

Střídání: 36´Rosa(Buchar), 45´Ouhrabka,Grim,Šmucer, Cerman( Svoboda,Przybyla,Dymák,