Tatran Hostinné - SK Smiřice 13:0 (5:0) 4.10.08

branky Tatranu:  2´, 11´a 52´P.Grim, 21´a 45´T.Baše, 28´a 44´M.Cerman, 48´a 56´L.Przybyla,

63´a 66´L.Dymák, 16´D.Rosa, 55´J.Vacek

hráč zápasu:       P.Grim

Sestava:                        J.Zítko

L.Lejdar           J.Vacek            D.Peterka      D.Buchar

M.Ouhrabka    P.Grim       T.Baše        D.Rosa

P.Šmucer                 M.Cerman

Mužstvo ze dna tabulky mělo prověřit hlavně hráče lavičky. Tatran nastoupil ve složení bez sedmi hráčů základní jedenáctky. Přesto již od 2´minuty vede přesnou trefou Grima – 1:0! Hraje se za stálé převahy na polovině Smiřic. Druhou branku opět přidá Grim – 2:0 (11´)!

O pět minut později rozvlní síť premiérově Rosa – 3:0(16´)!

21´- Baše po spolupráci z Vackem (nepřímý kop) – 4:0 !

28´- Cerman pohotově po rohu Bašeho – 5:0 !

Ve druhém poločasu hra pokračuje ve stejném scénáři.

44´- opět Cerman dnes svojí druhou brankou zvyšuje – 6:0 !

45´- samostatná akce Bašeho – 7:0 !

Poté Tatran vystřídá , do hry se dostanou i ,,dravci“ ze základu. Domácí pak mají až místy drtivou převahu.

48´- Przybyla prokličkuje půl hřiště a sám zakončuje – 8:0 !

52´- Grim završuje hattrick, pěkným lobem přes gólmana – 9:0 !

55´- Vacek nechytatelnou dělovkou – 10:0 !

V dalších deseti minutách ještě Przybyla (56´) a Dymák dvakrát (63´a 66´) stanoví celkové skóre 13:0 na konečné. Sedm střelců se tak podepsalo pod tímto povinným vítězstvím. Za týden opět doma proti celku z Předměřic.

Střídání: 45´D.Rosa (L.Dymák), M.Cerman (L.Przybyla), L.Lejdar (O.Jelínek), 55´M.Ouhrabka (R.Stránský), P.Šmucer (L.Zajíček)

Autor: Boris Kováč