Tatran Hostinné - Bílá Třemešná 3:3 (0:2)

branky: 46´ Roman Polák, 69´ Radek Stolín, 73´ Martin Jakoubek

rohy: 7:6
ŽK: 3:2 (Jakoubek, Pešta, Polák)

V tomto kole nás čekal těžký soupeř. Na Tatran přijeli borci z Třemešné. A k vidění bylo celkem kvaltní utkání s řadou šancí a branek. První poločas se hrálo nejčastěji na středu hřiště a byl to spíše boj. A jako první uděřili hosté. Běží 37. minuta Třemešná dává na 0:1... A bohužel do poločasu se dostává dokonce už do dvoubrankového vedení...45. minuta a hostující útočník se na půlce šikovně uvolní přes obránce a sám na brankáře se nemýlí...0:2....my jsme si v 1. poločase nevypracovali žádnou 100% šanci, nedařila se nám kombinace....

Ale druhý poločas už byl na hřišti úplně jiný Tatran...po minutě hry Michal Kudrna krásně uvolní Romana Poláka a ten dává důležitý kontaktní gól. 1:2! Po-té jsme byli chvilku v tlaku, ale bohužel se nám vyrovnat zatím nepodařilo...dalších 10 minut se hra opět vyrovnala..náznaky šancí byly k vidění na obou stranách....Na vyrovnání jsme čekali do 69. minuty. Na centr Poláka si krásně naskočil Radek Stolín a do protipohybu brankáře vyrovnává na 2.2! A hned za další 4 minuty se uvolní Martin Jakoubek a v samostatném úniku se trefuje!!!! 3:2! V tuto chvíli bylo vše super. Do konce zápasu nám chybělo asi 15 minut. Ale až moc jsme se soustředili na obranu. Naopak jsme měli soupeři dát rozhodující branku...a to se nepovedlo a bohužel přišel trest....84. minuta a centr do vápna končí na hlavě hostujícího hráče, který přehazuje špatně vyběhnutého brankáře Lánského...bohužel hostující hráč byla zcela osamocen....opět nám obrana nezafungovala....stav je tak 3:3...Ale v posledních 5-ti minutách mohly oba týmy strhnout vítězství na svoji stranu. Nejprve hosté v dobré šanci, ale nás zachraňuje parádní zákrok Tomáše Lánského. A nakonec jsme si smůlu vybrali i my...běží 91. minuta a po chybě hostujícího obránce jde sám na brankáře  Máca Jakoubek, ale trefuje jen nohu brankáře....a to ještě není vše...Tatran hosty zmáčknul a pramení z toho další tutovka...Radek Stolín se na vápně krásně uvolní a úplně sám zakončuje ze značky pokutového kopu....ale jeho rána končí pouze na tyči!!!! Po-té zápas končí a jeden bod (bohužel) putuje do Třemešné. Zápas ale skončil asi spravedlivou remízou....my jsme si za 1.poločas prostě vyhrát nezasloužili...2.poločas už byl v pořádku, ale bohužel se hraje na 90.minut....kluky bych chtěl za 2.poločas pochválit, hlavně za bojovnost a vůli po vítězství...v naší sestavě se opět objevili 4(!!!) starší žáci a všichni odehráli dobré utkání.