Tatran Hostinné - Jiskra Kocbeře 7:0 (2:0)

Sestava: Horák J. (62.Lánský) - Drinka, Harvančák, Filcsák, Petružálek - Celar (71.Jakoubek), Šus, Slavík, Kracík L. - Kracík D., Polák (56.Stolín)

Branky: 15´ Polák, 39´ a 63´ Slavík, 60´ a 66´ Kracík L., 70´  a 92´ Stolín

Bez karet

Rozhodčí: Rolf

Diváků: 80

Tatran vstoupil do utkání aktivně a už ve 3.min. se radoval z vedení. To po přímém kopu Petružálka šel důrazně do souboje s gólmanem Polák a podařilo se mu ho přehlavičkovat.  V 11.min. prošel Petružálek, našel na penaltě Šuse, který však netrefil branku. Pak bylo ze strany Tatranu nadlouho po fotbale, hosté si však žádnou vyloženou šanci nevytvořili. Až ve 39.min. prošel opět Petružálek, a jeho centr vyráží gólman k volnému Slavíkovi - 2:0. Petružálek byl při chuti a o dvě minuty později se prokličkoval až před gólmana - ten vyráží. Těsně před odchodem do kabin po rohu Drinky ještě krásně trefuje míč Luboš Kracík a míč mířící pod břevno gólman vyráží nad branku.

Ve druhé půli se hosté snažili s výsledkem něco udělat, Tatran je ovšem trestal z rychlých brejků. Mezi 60. a 70.minutou vstřelil čtyři branky a bylo po zápase. 60.min. - Celar vysunuje Davida Kracíka, ten předložil před prázdnou bránu na bratra Luboše - 3:0. 63.min. - po vybojovaném míči Davidem Kracíkem šel sám na gólmana Stolín, který ještě přihrál vedle běžícímu Slavíkovi - 4:0.  V 66.min. utekl David Kracík a jeho centr trefuje z první opět bratr Luboš - 5:0. V 70.min. vyslal Celar do úniku Stolína a ten prostřeluje gólmana - 6:0. I hosté pak měli dvě vyložené šance, ale netrefili bránu. V nastaveném čase ještě Jakoubek obešel dva obránce a našel před brankou Stolína, který uzavřel gólový účet utkání.

Další utkání čeká Tatran v sobotu 11.10. opět doma, kdy hostí od 16,00 hod. Podhůří.