Tatran Hostinné - Sokol Vítězná 3:2 (2:2)

V 9.minutě svítilo na ukazateli 0:2, přesto Tatran dokázal otočit výsledek utkání ...

Sestava: Horák J. - Drinka, Šus (75.Stolín), Filcsák, Petružálek - Punner, Harvančák, Slavík, Kracík L. - Kracík D., Polák (59.Celar)

Branky: 15´ Polák, 43´ Slavík, 89´ Stolín - 5´ Pohořelý, 9´ Vágner

ŽK: 2:2 (Harvančák, Kracík D.)

Rozhodčí: Mlynář - Kocurek, Grigel

Diváků: 80

Do Hostinného zavítala Vítězná i se svým hvězdným útočným duem Vágner - Růžička. Tatran začal utkání náporem, ze kterého ale vytěžil pouze tři rohové kopy. Naopak hostům stačili dva rychlé protiútoky, aby se překvapivě ujali dvoubrankového vedení. V 5.min. se do rozhozené obrany prosadil Pohořelý a o čtyři minuty později dal na 0:2 Vágner, i když se domácí hodně zlobili na pomezního rozhodčího, že nemával ofsajd. Pak se konečně Tatran probudil a v 15.min. se dočkal snížení. To Filcsák našel dlouhým pasem Poláka a ten lehkou tečí usměrnil míč k tyči podél nevyběhnuvšího gólmana. Dorostence Poláka první gól za „A“ mužstvo povzbudil a ve 38.min. jen těsně minul míč před prázdnou bránou po centru Petružálka. Za pět minut si však Slavík zpracoval odražený míč a přesnou střelou nedal gólmanovi šanci. Za stavu 2:2 se tak odcházelo do kabin.

Ve druhé půli se na branku Vítězné valil jeden útok za druhým, ale hosté dlouho odolávali i za cenu častého zdržování hry a povalování se na trávníku. Tatranu dlouho chyběla přesná koncovka. Trenéru Jelínkovi se však povedlo střídání, když oba střídající hráči rozhodli o výsledku utkání. Běžela 89.minuta, Celar načasovanou přihrávkou vyslal do úniku dorostence Stolína a ten střelou k tyči rozhodl o tom, že Hostinné i nadále povede tabulku Okresního přeboru.

Další utkání čeká Tatran v sobotu na horké půdě v Dolní Kalné, začátek 16,30 hod., sraz na Tatranu v 15,15 hod.

Hráčům připomínám, že páteční trénink je od 17,30 hod. !!!