Tatran Hostinné - FC Mladé Buky 1:1 (0:1)
f t Aktuální tabulka s Statistiky Fotografie ze zápasu

Sestava: Horák J. - Drinka, Šus, Filcsák, Petružálek - Punner, Harvančák, Slavík, Kracík L. - Kracík D., Polák (86.Celar)

Branky: 73´ Kracík Luboš - 40´ Horák

ŽK: 0:3

Rozhodčí: Havlík - Teichman, Mrkvička

Diváků: 120

Ve šlágru kola se hrál zásluhou obou mužstev výborný fotbal převyšující úroveň okresního přeboru. V první půli byla hra vyrovnaná, nikdo nechtěl udělat chybu. V 5.min střílí těsně vedle Harvančák, na druhé straně se v 15.min. ocitl hostující útočník sám před Horákem, naštěstí trefil jeho náruč. Tatran mohl jít do vedení ve 29.min., kdy šel do přečíslení Slavík, našel volného Davida Kracíka, ale ten trestuhodně přestřeluje. Hosté za to trestali pět minut před odchodem do kabin. To si Horák udělal prostor přes tři hráče a tečovaná střela přeskočila nohy bezmocného padajícího jmenovce v brance Tatranu. Ve druhém poločase Tatran začal hosty přehrávat a hrálo se prakticky na jejich polovině. V 51.min. prošel až před gólmana Petružálek - nedal. Domácí se dočkali vyrovnání v 73.min., když si Luboš Kracík narazil míč s Polákem a střelou k tyči vyrovnal na 1:1. V závěru mohl rozhodnout dvakrát Slavík, ale v prvním případě místo střely trestuhodně přihrával, ve  druhém jeho hlavička po rohu Drinky šla těsně nad břevno. Oba týmy si tak udržely dosavadní neporazitelnost. K vysoké úrovni utkání přispěl tradičně výborným výkonem rozhodčí Havlík.

Ve středu 24.9. se hraje vložené kolo, kdy od 17,00 hod. hostíme Vítěznou. V sobotu pak zajíždíme k derby utkání do Dolní Kalné, začátek 16,30 hod.