Nedělní kanonáda dorostu ve Volanově

Volanov - Tatran Hostinné 0:8 (0:3)

branky: 80´, 84´ a 87´ Roman Polák, 40´a 60´ David Nossek, 10´ Petr Růžička (pen.), 36´ Tomáš Pešta, 64´ Michal Kudrna

rohy: 1:8
ŽK: 0:1 (Radek Stolín)

Po sobotní výhře nás čekal kvalitnější soupeř. A jak se zdá, čím kvalitnější soupeř, tím lepší výkon. Nedělní zápas jsme proměnili v naši malou exhibici.....tak trochu jsme si zavzpomínali na loňskou sezonu....Zápas jsme měli od začátku úplně pod kontrolou a domácí se opravud nedostali k naší brance. Ale první půlhodina byla bez branek....ze začátku jsme se trápili v zakončení a ani štestí nám nepřálo....Radek Stolín nastřelil břevno a poté tyč domácí branky. Ve 32. minutě byl ve vápně faulován aktivní Tomáš Pešta. K pokutovému kopu se staví Petr Růžička a nemýlí se! 0:1 A hlavně dává první hodně důležitý gól, po kterém už jsme hráli v pohodě. Hned ve 36.  minutě vlítně do vápna opět Tomáš Pešta a střelou do šibenice nedal brankáři šanci. 0:2. A tento okamžik ať si všichni fanoušci Tatranu dobře zapamatují, protože všichni víme, že Pištis góly každý víkend nedává.....:-) na další si možná dlouho počkáme....:-)
Ale do poločasu to ještě nebylo vše. Běží 40. minuta a David Nossek se po chybě domácí obrany dostává do šance a střelou podél gólmana dává gól na 0:3!

Druhý poločas začíná stejně....domácí stále nic a my jsme si s chutí zastříleli. Ale opět nám to chvilku trvalo, než jsme si poštelovali mušku...gólu jsme se dočkali v 60.minutě. Petr Růžička nachází volného Davida Nosska a ten střelou z vápna upravuje už na 0:4. Za další 4 minuty střílí Roman Polák, brankář míč pouze vyrazí a Michal Kudrna je na správném místě a posílá míč do branky. 0:5! Opět sváteční střelec...hooooodně drahý zápisný :-)
Po-té jsme si opět vypracovali hodně šancí, ale domácí zachránil brankář nebo naše nepřesné zakončení. Střeleckou smůlu také konečně protrhl Roman Polák....ale zato pořádně....patřila mu poslední desetiminutovka....Nejprve v 80. minutě si naběhl na pas Petra Růžičky a sám na brankáře se nemýlí. 0:6! Za další 4 minuty akce jako přes kopírák....perfektní nahrávka Růžičky a Roman opět sám na gólmana....a střelou do šibenice dává a 0:7. A to ještě nebylo vše. Běží 87. minuta a u míče opět dvorní nahrávač Prca.....podívá se a posílá do běhu Romana....ten se dostává do vápna a střelou od tyče dovršuje svůj superrychlý hattrick!!! 0:8

Zápas nám tak končí a my vezeme další důležité body. Předvedená hra byla kvalitní a pokud na ni navážeme, dočkáme si již brzy dalších "divokých" výsledků....třeba už příští víkend :-)
Jediné negativum bylo, že jsme k utkání odjeli pouze v 11 lidech a to se 2 žáky...a jsem si jistý, že ne všichni měli tak naléhavé důvody k neúčasti...ale to si vyřešíme na tréninku....

A také už se nám do tréninků zapojí po zranění Matěj Kodym, Radim Nossek i Honza Jelínek. A stopka už se krátí našemu novému kanonýrovi Martinu Jakoubkovi. Takže už se pomalu vracíme k optimální sestavě. No už aby to bylo....všichni navrátilci o mnoho zvýší kvalitu naší sestavy.