Dorost veze 3 body ze Svobody

Svoboda - Tatran Hostinné 1:3 (1:2)

branky: 35´ Radek Stolín, 42´ a 81´ David Nossek

Tento víkend nás čekalo venkovní dvojutkání. Začínali jsme v sobotu ve Svobodě. Na krásně upraveném trávníku. Domácí se dostávají rychle do vedení, když trochu smolný gól dostává starší žák Baše.  Ale zápas jsme do poločasu stihli otočit. Nejprve ve 35. minutě jde ze strany na branku Radek Stolín a vyrovnává na 1:1. O 7 minut později se na lajně krásně uvolní Roman Polák a jeho centr nachází Davida Nosska. Ten si zpracuje balon, povodí domácího obránce a krásnou ranou dává na 2:1 pro Tatran. Druhý poločas se nesl ve znamení neproměněných šancí. Dostali jsme se do spousty vyložených šancí, ale zradila nás koncovka. A tak konečnou podobu výsledku dává až v 81. minutě David Nossek. Po individuální akci upravuje na konečných 3:1 pro Tatran. V brance si odbyl debut starší žák Baše a odvedl dobrou práci. Několikrát předvedl při šancích domácích skvělé zákroky. Škoda jen, že se druhý den nedostavil na další zápas.....

Autor: Jirka Zeman