Tatran Hostinné - FC Vrchlabí B 0:5 (0:4)

Sestava:                 T.Baše

O.Schwaninger    J.Vacek  O.Jelínek  D.Buchar

L.Dymák       R.Stránský  L.Przybyla   D.Peterka

M.Ouhrabka        Š.Svoboda

V pátém kole byl soupeřem domácích lídr tabulky krajské soutěže. Tatranu vůbec nevyšel úvod utkání . Ve 3´po pěkné kombinaci a v 6´po rohu a vlastním gólu Peterky prohráváme – 0:2! Domácím nic nevycházelo , a když ve 14´inkasují třetí branku nevypadalo to s nimi vůbec  dobře. Vrchol zmatečné hry Tatranu gradoval v 16´, kdy se stav mění na – 0:4! Hosté tak zaslouženě vedou výrazným skóre. Ti mají ve svém středu několik velmi šikovných hráčů.

Tatran se postupně uklidní. Náznaky ofenzivní hry se ukázali při šancích Ouhrabky a Stránského.

Po přestávce se do sestavy vrací po půlroční absenci Salač. Od úvodu hru velmi oživí. Svým důrazem na zadáky  Vrchlabí velmi platí. Nastřelí břevno a po rohu hlavičkuje těsně vedle. Po těchto akcích se žáci Tatranu natrvalo nastěhují na polovinu  hostí. Bohužel branka nepřichází, a to ani po střele Salače na prázdnou svatyni (boční síť)! V 53´přijde chybné rozehrání Schwaningera a Vrchlabí z ojedinělé šance v druhé části trestá – 0:5! Přesto jsou však hosté pod velkým tlakem až do konce utkání. Bohužel gólová impotence našich pokračuje již čtvrtým zápasem. Hráčům patří poděkování za bojovný výkon hlavně v druhém poločase, kdy za krajně nepříznivého stavu makali až do poslední minuty! Soupeři gratulujeme k vítězství.

Střídání: 36´D.Peterka (P.Šmucer), 36´M.Ouhrabka (P.Salač), 46´Š.Svoboda (J.Zítko), 64´L.Dymák (L.Zajíček), 67´R.Stránský( M.Cerman)

ŽK: P.Salač a L.Przybyla

Autor: Boris Kováč