Tatran Hostinné - Baník Radvanice 3:0 (2:0)

Přes hluboký obranný val hostů se Tatran prosadil pouze třikrát ...

Sestava: Horák J. - Drinka, Šus, Filcsák, Petružálek (64.Geletič) - Punner, Harvančák, Slavík, Kracík L. - Kracík D. (81.Horák L.), Polák (46.Pešta)

Branky: 31´ a 72´ Punner, 33´ Kracík David

ŽK: 3:1 (Kracík L., Geletič, Horák J.)

Rozhodčí: Chudoba, Rodr

Diváků: 120

Hosté přijeli do Hostinného pouze bránit a tak se Tatran těžko prosazoval přes hluboký obranný val. V celém utkání měl ale znatelnou převahu a nebýt vychýlené mušky, mohl být rozdíl ve skóre určitě vyšší.  V 7.min. se po spolupráci s Petružálkem vřítil do vápna David Kracík - gólman zachraňuje. První půlhodina se nesla ve znamení marného dobývání obrany soupeře. Běží 29.min. a po centru Davida Kracíka střílí Slavík těsně vedle. Ve 31. minutě se domácí dočkali. To Luboš Kracík nádherně uvolnil Punnera a ten obloučkem k tyči potvrdil roli nejlepšího podzimního střelce Tatranu. Za dvě minuty bylo ještě veseleji, když Petružálkův centr usměrnil hlavou do branky i s přispěním gólmana David Kracík. Ve 36.min. přišla jediná šance Radvanic v první půli, kdy po rohovém kopu hlavičkují do náruče Horáka.

Po změně stran Tatran pokračuje v náporu a předvádí festival zahozených šancí. V 50.min. vykopává obránce z brankové čáry hlavičku Šuse a hned z protiútoku mohli hosté skórovat, ale osamocený hráč před Horákem střílí vedle. V 54.min. hlavičkuje po centru Drinky Petružálek do tyče, o tři minuty později netrefuje branku Pešta po přihrávce Harvančáka. V 72.min. se obranou prokličkoval David Kracík, našel volného Punnera a ten zvyšuje na 3:0. V 80.min. nachází Punner Peštu, který z první netrefuje opuštěnou bránu. Minutu nato z ojedinělého protiútoku střílejí Radvanice do tyče. V závěru má Tatran ještě několik šancí (2x Luboš Horák, Šus, Punner), ale skóre se již nemění. Tak doufejme, že si nějaké góly hráči nechali na příští týden do Svobody ...