Tatran Hostinné - Prosečné 2:0 (1:0)

branky: David Nossek 2x

rohy: 7:2
ŽK: 0:2

Ve 3.kole nás za parného počasí čekal soupeř z Prosečné. Už od začátku zápasu se hrálo na jednu branku. A to na branku hostů. Bohužel dlouho nepřišlo brankové zakončení a v proměňování šancí jsme se začali trápit. V prvním poločase jsme si vytvořili 3 - 4 brankové příležitosti, ale zakončení se nám nedařilo. Ve svých šancích neuspěli Roman Polák, Tomáš Pešta ani Lešek Przybyla. Skóre se tak poprvé měnilo až ve 43. minutě, kdy se po přihrávce Przybyla ocitl sám na vápně David Nossek a jeho střela končí v síti! 1:0. Důležitý gól do šatny. Za první poločas jsme hosty nepustili do jediného ohrožení naší branky.
Druhý poločas začal stejně jako první. Hrálo se od začátku na branku hostů. A přišla také rychlá branka. K přímému kopu z 25 metrů se staví David Nossek a jeho rána si našla cestu až do sítě! 2:0. Po-té se hra vyvýjela stále stejně. Měli jsme balon na svých kopačkách, ale do nějakých 100% šancí jsme se moc nedostávali. Skóre se stále neměnilo a to zejména z důvodů zbrklého zakončení Davida Nosska, či zahození tutovky v podání Tomáše Pešty. Pozitivní byla naše obrana, která nepustila hosty do žádné šance. Měli jsme možnost skórovat z velkého množství rohových kopů a standartních situací, ale žádná šance se neujala. Utkání tak v poklidném tempu končí a 3 body zůstavají na Tatraně!

Lánský T.

Cerman L.                        Rodr A.                          Vacek J

Růžička P.

Przybyla L.                   Nossek D.                 Pešta T.                      Janouch P.
                                                                                                              (70. Stránský)

Polák R.                  Stolín R.
                                               (46. Salač P.)          (85. Kudrna M.)

Příští víkend nás čeká náročné "dvojutkání". Hrajeme v sobotu i v neděli...oba zápasy venku. Ve Svobodě a ve Volanově.

Autor: Jirka Zeman