Tatran poprvé v sezóně prohrával - výborným výkonem ale utkání otočil ...

Sestava: Horák J. - Drinka, Šus, Filcsák, Petružálek - Punner, Harvančák, Slavík, Pešta - Kracík D., Celar (75.Hartl)

Branky: 21´ Krátký - 22´ Slavík, 26´ Petružálek, 54´ Pešta

ŽK: 1:2 (Filcsák, Pešta),

Rozhodčí: Seidel

Diváků: 60

V pátém vloženém kole zajížděl Tatran do Rtyně na pěkný, ale tvrdý pažit. Už ve 3.min. našel Šus dlouhým pasem Celara, který se vřítil do šestnáctky a byl hokejově sražen obráncem - rozhodčí nic. V 9.min. obešel David Kracík (jednoznačně muž zápasu) vše, co mu stálo v cestě včetně gólmana, ale s míčem se dostal do zámezí. Ve 21.min. Tatran poznal zatím nepoznané, a to v utkání prohrávat. Obrana včas neodkopla míč a domácí trestali, když se do šibenice trefil Krátký, který tak ukončil Horákovu dosavadní neprůstřelnost. Hned po rozehrání ale David Kracík obešel tři hráče a našel Slavíka, jehož „padající list“ překvapil domácího gólmana - 1:1. Ve 25.min. měl Tatran štěstí, když obrana jen přihlížela, jak domácí trefují tyč. A tak platilo nedáš - dostaneš. Za minutu po výborné kombinační akci - David Kracík vysouvá Peštu a ten zleva nachází před brankou Petružálka, pro něhož už nebyl problém zavěsit - 1:2. Ve 42.min. nachází David Kracík Punnera a ten z voleje střílí těsně vedle.

Do druhé půle nastoupil Tatran s cílem brzy utkání rozhodnout, což se podařilo v 54.minutě. To David Kracík utekl po levé straně obránci a před brankou našel volného Peštu, který co by dorostenec oslavil první gól za „A“ mužstvo. V 60.min. se ještě řítil sám na branku Celar, míč si však ukopl a trefil pouze gólmana. Tatran si pak do konce utkání hlídal výsledek. Domácí se snažili, ale vytěžili jen sérii rohových kopů - přímou střelou Horáka prakticky neohrozili. A tak si Tatran zaslouženě odváží všechny body.