Sokol Kunčice - Tatran Hostinné 0:2 (0:2)

I po čtvrtém kole s plným počtem bodů ...

Sestava: Horák J. - Drinka, Šus, Filcsák (70.Hartl), Petružálek - Punner, Harvančák, Slavík, Kracík L. - - Kracík D. (88.Horák L.), Polák (40.Celar)

branky: 25´ Punner, 38´ Kracík David

ŽK: 0:2 (Filcsák, Šus), ČK: 1:0, rozhodčí Rolf, diváků: 80

V Kunčicích se hrálo vyrovnané utkání, které mohlo skončit jakýmkoliv výsledkem. Zatímco Tatran však alespoň dvě šance proměnil, domácí přiváděl k šílenství svými skvělými zákroky gólman Horák, když mu jednou pomohlo i břevno. Vše podstatné se událo v prvním poločase. Do první šance se dostal ve 20.min. Šus, ale sám před brankařem střílel nepřesně. Ve 23.min. přišly dvě obrovské šance Kunčic, kdy Horák zlikvidoval i samostatný nájezd domácího útočníka. Na to se zřejmě dále už nemohl dívat Punner, který na půlce převzal míč, postupně obešel tři domácí hráče a chladnokrevně do šibenice zavěsil - 0:1. Ve 32.min. se řítil sám na gólmana Polák, ten daleko vyběhl a při Polákově kličce ho podtrhl. Následovala červená karta a zraněný Polák musel později vystřídat. Ve 37.min. Horák opět čaruje, když střelu domácích vytáhl na břevno a míč pak v pohodě chytil. Z následného protiútoku Punner nachází Davida Kracíka a ten střelou k tyči zvyšuje na 0:2. Ve druhé půli už žádné mužstvo několik svých šancí neproměnilo - Tatran prakticky při každém pokusu o útok zastavil praporek domácího pomezního, čemuž se smáli i domácí diváci ...