Spartak Pilníkov - Tatran Hostinné 1:3 (1:1)

Tatran hrál 80 minut v deseti bez vyloučeného gólmana, přesto veze tři body ...

ČK: 0:1 (12´ Horák J.)

Rozhodčí: Louda

Diváků: 50

Sestava: Horák J. - Drinka, Šus, Filcsák, Petružálek - Punner, Kosina, Slavík, Celar (12.Lánský) - Polák, Geletič (83.Slívko)

Bez bratří Kracíků (David nemocen, Luboš dovolená) a pracovní povinnosti plnícího Harvančáka zajížděl Tatran na mokrý, ale dobře připravený trávník do Pilníkova. Tatran do zápasu vlétl jako uragán - uběhly dvě minuty a Drinkův centr trefuje z voleje k tyči Punner - 0:1. Domácí pouze směrem dopředu nakopávali míčem a to se Tatranu stalo ve 12.min. osudným. Po jednom takovém míči nezamával domácí pomezí jasný ofsajd a vyběhnuvší Horák musel hasit před osamoceným domácím útočníkem - červená karta. Do branky šel Lánský a ze hřiště Celar. Hosté však i v deseti domácí přehrávali. Ve 27.min. centruje opět Drinka a Petružálek hlavičkuje těsně vedle. O tři minuty později zívala na Geletiče prázdná branka, ale překopl. A tak platilo nedáš - dostaneš. Po zbytečné ztrátě míče podnikli domácí rychlý protiútok, Lánský vyběhl a domácí hráč ho i s pomocí teče Filcsáka prostřelil - 1:1. Po vyrovnání domácí ožili a Lánský musel do přestávky dvakrát vytáhnout efektní zákroky. Na druhé straně Slavíkovu střelu do šibenice domácí gólman vyráží, z následného rohu se na penaltě dostane k míči Polák, ale jeho střela míjí branku.

Po změně stran převaha Tatranu narůstá a vyústila v 55.min., kdy se po rohu Filcsáka trefuje hlavou Slavík - 1:2. Za pět minut mohl z podobné akce zvýšit Polák - hlavičkuje vedle. A tak dobývání pilníkovské branky ukončuje pět minut před koncem Kosina, který nádherně vysunul Punnera a ten nadvakrát (nejprve pravou, potom levou nohou) překonává domácího gólmana - 1:3.