Povinná výhra v 1.kole okresního přeboru ...

branky: Harvančák, Slavík, Šus, Geletič, Kracík L.
sestava: Horák J. - Drinka (66.Kvášovský), Šus (80.Hartl), Filcsák, Petružálek - Punner, Harvančák, Slavík, Kracík L. - Polák, Celar (53.Geletič)

ŽK: 1:1 (Šus)
Rozhodčí: Dytrych
Diváků: 50

Hosté přijeli do Hostinného poctivě bránit a to jim vydrželo až do 40.minuty. Do té doby Tatran marně dobýval hluboký obranný val. Ve 12.min. centruje zleva Polák a Harvančák hlavičkuje vedle. Ve 37.min. po centru Filcsáka hlavičkuje Šus a Celar trefuje tyč poříčské branky. Za dvě minuty je ve výskoku sražen Polák a Harvančák z penalty posílá Tatran do vedení. Závěrečný nápor v první půli korunoval střelou do břevna Petružálek.

Po změně stran hostům postupně odcházely fyzické síly, i když se několikrát dostali na dostřel Horákovi branky - vždy po chybách v rozehrávce Tatranu. Ve 47.min. hlavičkuje Celar před prázdnou brankou Polákův centr nad břevno. V 62.min. Harvančákův střílený centr obrana odvrátila, ale do míče vlétl Slavík a bombou k tyči zvyšuje na 2:0. V 77.min. po rohu šel důrazně do hlavičkového souboje Polák, k odraženému míči se dostal Šus a s přehledem zvýšil na 3:0. O čtyři minuty později našel Harvančák krásným pasem Geletiče a ten z úhlu prostřeluje gólmana - 4:0. Skóre utkání uzavřel pět minut před koncem Luboš Kracík, který se trefil po rohovém kopu Filcsáka.

Autor: Zdeněk Macháček