Hostinné - Dvůr Králové "B" 5:0 (1:0)

První přípravný zápas nabídl pohlednou hru a vítězství ...

Sestava: Horák J. (46.Lánský) . Filcsák - Drinka, Šus, Kracík J. (15.Kracík D.) - Punner, Harvančák, Kosina (46.Slívko), Celar - Polák, Slavík

V prvním přípravném utkání zavítal na hřiště Tatranu účastník 1.A  třídy. Hosté si za celý zápas nevytvořili vyloženou šanci a nebýt vychýlené mušky domácích, mohlo být vítězství ještě výraznější. Skóre otevřel ve 34.min. Harvančák z penalty po faulu na Poláka. Tři minuty po zahájení druhé půle se opřel do míče Slívko a bylo to 2:0. V 60.min. se po podražení pronikajícího Davida Kracíka trefil z penalty podruhé Harvančák. V 77.min. vysunul Punner Davida Kracíka a ten svůj samostatný nájezd proměnil - 4:0. Gólový účet utkání uzavřel pět minut před koncem Polák. Zápas s přehledem odřídil rozhodčí Mrkvička, přihlíželo 70 neplatících diváků.

Další přípravné utkání sehraje Tatran ve středu 30.7. od 18,00 hod. proti účastníku 1.B třídy Libereckého kraje Sokolu Horní Branná.