Tatran Hostinné - Sokol Stará Paka 3:5 (2:2)

Remízový zápas rozhodli zkušenější hosté...

Sestava Tatranu: Horák Josef - Filcsák, Drinka, Kracík Luboš, Petružálek -  Hradecký, Kracík David, Slavík, Boháč (63´ Jakubec Jakub)  - Hartl, Horák Luboš

Branky: 35´ a 79´  Petružálek, 39´ Horák Luboš

ŽK: 0:1

Rozhodčí: Vašíček

Diváků: 40

V Hostinném se hrálo bezstarostné, místy pouťové utkání. Tatran jako obvykle řešil problém se sestavou a tak na hrotu útoku nastoupil gólman Luboš Horák. Všichni (včetně rozhodčích) se těšili a hlavně spěchali na televizi na Euro. Stará Paka se představila jako vyspělý fotbalový tým, jehož hráči o sobě vědí a ujala se dvoubrankového vedení. V 6.min.skórovala z penalty a ve 24.min. po rychlém protiútoku to již bylo 0:2. Domácí Tatran se ale nevzdal a do poločasu stihl vyrovnat. Ve 35.min. šel po rohu Drinky důrazně do souboje o míč s gólmanem hostů Luboš Horák a Petružálek z toho vytěžil gól hlavou - 1:2. Za čtyři minuty již bylo vyrovnáno, když si na dlouhý pas Filcsáka naběhl Luboš Horák, pověsil se do vzduchu a hlavou skóroval.

Na začátku druhé půle se opět do vedení dostali hosté, i když z dvoumetrového ofsajdu, jak potvrdily záběry kameramana. Ve snaze o vyrovnání se v 72. a 75.min. objevil v dobré pozici Hradecký, ale nedal. V 79.min. se ale domácí dočkali, když centr Luboše Kracíka zpracoval Luboš Horák pro Petružálka, který se trefil přesně k tyči. Za tři minuty mohl jít Tatran dokonce do vedení, ale v situaci dva na jednoho přeloboval Luboš Horák i branku soupeře. A tak platilo nedáš - dostaneš, když Horáka překvapila dalekonosná střela Kohouta - 3:4. Ve snaze o vyrovnání Tatran vrhnul všechny zbývající síly do útoku a Paka trestala v poslední minutě na konečných 3:5.