SK Hošek Robousy - Tatran Hostinné 2:5 (0:3)

Sestava Tatranu: Horák J. - Jakubec Jakub, Drinka, Harvančák, Petružálek -  Hradecký, Kutifel (80´ Jelínek), Slavík, Boháč - Hartl, Geletič Václav

Branky: 10´, 57´, 80´ Hartl, 44´ Slavík, 45´ Petružálek

ŽK: bez karet

Rozhodčí: Novotný

Diváků: 23 (z toho 10 pořadatelů, 4 psi a Roman Lev z Jičína)

Před utkáním řešil Tatran tradiční problémy se sestavou, aby nakonec na hřiště posledního celku tabulky odjelo 11 hráčů teplu odolných. Utkání hrané v poklidném tempu a za úmorného vedra rozhodli hráči Tatranu už do přestávky. Pravdou je, že neškodní domácí prakticky nekladli žádný odpor. V 10.min. Slavík vysunul na levé straně Hartla a ten podél vybíhajícího gólmana začal své střelecké představení alá Drogba. Po tomto prvním gólu se hosté předháněli v zahazování šancí, v čemž vynikal zejména Slavík. Před přestávkou si však i on vzpomněl, jaké je to dát gól ze hry - zachytil špatnou rozehrávku domácích a gólman jeho bombu uviděl až v síti. V nastavení první půle udeřil Tatran potřetí, když na Drinkův rohový kop vyskočil nejvýše Petružálek a hlavou k tyči zavěsil.

Po změně stran v 57.min. vybojoval míč Slavík, narazil si s Geletičem a předložil ho před prázdnou branku, kde zakončoval Hartl. Po této čtvrté brance hráči Tatranu polevili a dovolili domácím dvakrát snížit. V 65.min. po rohu si domácí hráč zpracoval míč rukou, hosté přestali hrát, rozhodčí ale nezapískal - 1:4. Za šest minut to už bylo 2:4, když domácí trestali ztrátu míče Tatranu z rychlého protiútoku.. V 80.min. prošel po celé levé straně hřiště Petružálek, nacentroval před bránu, kam si naběhl Hartl a zkompletoval tak svůj hatrick. Zvýšení náskoku odmítl před koncem střídající trenér Jelínek, který špatně trefil míč (alespoň v hospodě na hřišti ušetřil).