Sestava Tatranu: Horák J. - Filcsák, Drinka, Kracík Luboš, Petružálek -  Punner, Slavík, Lev (70´ Polák), Hradecký - Kvášovský, Kracík David

Branky: 50´ Lev - 21´ Farský, 48´ Losenický, 60´ Vaníček

ŽK: 3:4 (Filcsák, Lev, Kracík David)

Rozhodčí: Hron

Diváků: 100

V utkání Tatran navázal na své předešlé výkony a tak Lánovu stačil průměrný výkon k zisku tří bodů. V 10.min. Hradecký uvolnil Lva, ale gólman Čáp vytáhl bravurní zákrok. Ve 21.min. zbytečně ztratil míč Luboš Kracík, Půlpán vysunul Farského a Lánov šel do vedení - 0:1. Ve 30.min. vychytal Horák Znamenáčka. Před odchodem do kabin ještě Losenický před prázdnou brankou trefuje břevno.

Druhý poločas začal Tatran náporem, ale první útok hostů ve 48.min. znamenal dvougólové vedení, když rychlou akci zakončoval Losenický - 0:2. Dvě minuty na to Slavík našel na levé straně Lva, ten obešel i Čápa a zavěsil -1:2. V 60.min. však Lánov podnikl další rychlý útok, Losenický našel před brankou Vaníčka, pro kterého už nebyl problém dostat míč do prázdné branky - 1:3. Pak už se utkání v poklidném tempu pouze dohrávalo …