Dorostenci povodili vedoucí Lánov 5:0 !!!!!

Tatran Hostinné - Lánov 5:0 (1:0)

branky: Martin Zeman 2x, Petr Růžička 1x, Milan Seidl 1x, David Nossek 1x

rohy: 10:3
ŽK: 1:1

V tomto kole na nás čekal nejtěžší možný soupeř. A to vedoucí tým z Lánova. Je také nutné dodat, že hosté přijeli pouze v 10 lidech a to se proti Tatranu hrát nedá....Domácí Tatran byl od začátku zápasu lepším týmem. Celý tým si zaslouží absolutní pochvalu za předvedený výkon. Naší převahu jsme korunovali ve 26. minutě. K trestnému kopu se postavil Petr Růžička a jeho střílený centr končí v síti. 1:0. Byl to pro nás velice důležitý gól, protože i hosté zlobili. Za 1. poločas dokonce dvakrát nastřelili tyč a při nás stálo opravdu štěstí...Po poločase byl stav 1:0. Ale druhý poločas? Tak to už byla z naší strany tak trochu exhibice...Nejdříve v 58. minutě se ke střele z vápna dostává David Nossek a přesnou střelou k tyči nedal brankáři šanci! 2:0. Další branka přichází již za 5 minut, kdy se po rohu Petra Růžičky prosadil hlavou(!) Milan Seidl. 3:0. Běží 79. minuta a po přihrávce Milana Seidla se prosazuje také Martin Zeman a střelou do šibenice dává na 4:0. A v 81 minutě přišel krásný fotbalový moment. Fantasticky hrající Tomáš Pešta zatáhl balon až před branku hostí a nádherným centrem nachází úplně volného Martina Zemana, který hlavou upravuje na konečných 5:0. A šance hostů? Tak ve druhém poločasu jsme neviděli ani jednu. Náš brankář Tomáš Lánský se v brance opravdu nudil....A to skóre mohlo být ještě mnohem vyšší....V posledních 10 minutách jsme dvakrát nastřelili tyčku. Nejdříve trefil Martin Zeman střelou z vápna spojnici břevna a tyče. A v posledních minutách se mezi střelce mohl zapsat také Mates Kalčík, ale jeho střela bohužel skončila pouze na tyči. A to ještě  Petr Růžička v 70. minutě krásnou střelou z nějakých 25 metrů trefil také jen tyč.
Tento zápase se hodnotí velice dobře, protože jsme podali takový výkon, jaký od mužstva očekáváme. Takřka jsme se vyvarovali chyb v obraně, které nás často provázejí. A v poli jsme předvedli několik kvalitně zahraných akcí na které se opravdu hezky koukalo. Lánovu, který doposud inkasoval pouze 10 branek, jsme jich nastříleli hned 5 a to ještě hostující brankář předvedl několik velmi kvalitních zákroků a svůj tým zachránil od mnohem většího debaklu. Zápas se nám opravdu povedl....tak jen tak dál...
Po zápase přišlo na řadu také focení a závěrečná "děkovačka" našim fanouškům a hlavně fanynkám (Bohunka a spol.)...za podporu našemu týmu moc děkujeme, protože fanoušků se sešlo opravdu dost. Ještě jednou díky.