Dorostenci přivezli vítězství, ale také zranění...

Podhůří - Tatran Hostinné 3:7 (1:4)

branky: Martin Zeman 3x, David Nossek 3x, Milan Seidl 1x
rohy: 5:6
ŽK: 1:0

Zápas se hodnotí velice těžko. I přes vítězství nám kazí radost zranění Romana Poláka. Ale nejdříve jen krátce ke gólům. Ve 4. minutě nás posílá střelou z vápna do vedení David Nossek.0-1. Běží 10. minuta a ze souhry Romana Poláka a Milana Seidla vyplývá druhý gól. 0-2. Ve 21. minutě sehrávají pěknou akci David Nossek a Martin Zeman. A Martin hezkou střelou do "šibenice" nedal gólmanovi šanci. 0-3. 5 minut před koncem poločasu domácí snižují na    1-3. Bylo to po úniku domácího útočníka, který šel sám na brankáře Lánského. Ale ještě do poločasu nahrává Milan Seidl Nosskovi, který střílí svůj druhý gól. 1-4. V 50. minutě domácí snižují na 2-4. 63. minuta a Martin Zeman dává na 2-5.V 80. minutě David Nossek dokonává svůj hattrick a upravuje na 2-6. 3 minuty před koncem domácí opět skórují na 3-6. Ale konečnou podobu výsledku dává Martin Zeman v 90. minutě na 3-7.  To je ke gólům vše.

Ale více bych se chtěl zmínit o skutečně brutálním faulu, který jsme viděli v 60. minutě. Roman Polák po lajně obchází 2 protihráče a domácí "hráč" ho nepochopitelně zezadu "urve". A to doslova "urve". Jasně likvidační faul jasně bez úmyslu i možnosti hrát míč. Takovýto zákrok jsem na fotbale dlouho neviděl. Bohužel se k utkání nedostavil delegovaný rozhodčí a tak se píšťalky ujmul domácí trenér a to byla asi největší chyba zápasu. Ano, člověk by mohl mávnout rukou nad hromadou odpískaný a neodpískaných zákroků ve prospěch domácích....a to že jsme jich mohli vidět hodně....to ať vezmě čert...ale že za tento zákrok po kterém bylo domácímu hráči ještě do smíchu, jsme viděli pouze žlutou!!!! kartu....to už bylo opravdu moc....to už  jsem se za "rozhodčím" musel vydat a chtěl jsem nějaké rozumné vysvětlení...ale to jsem byl opravdu na špatné adrese...ještě mi s arogancí říkal, ať si sednu a neřeším to...člověku zůstává opravdu rozum stát...jak může trenér svého hráče za takový zákrok ještě chránit a omlouvat??? právě v tom je ten největší problém...když vlastní trenér vlastně hráčům takové zákroky toleruje a ani mu nic neřekne, tak se nemůžeme divit, že na okresní úrovni vidíme takovéto zákroky...Pro Romana Poláka si přijela sanitka, která ho odvezla na rentgen do Vrchlabí. A podle posledních informací jde naštěstí "jen" o silně pochroumané koleno...Tato situace nám úplně zkazila radost z vítězství a posledních 30 minut se naši hráči spíše báli o nohy....když si to tak v hlavě sečtu, tak mě z toho vychází pouze jediná myšlenka...do Podhůří už raději nikdy....

Nakonec všichni přejem Romanovi brzké uzdravení a co možná nejrychlejší návrat na fotbalové trávníky...tak hodně štěstí s těma "fofrklackama" .