SK Čechie Hlušice - Tatran Hostinné 4:0 (1:0)

Sestava Tatranu: Horák J. - Petik (53´Horák L.), Harvančák, Drinka (82´Jelínek), Petružálek - Hradecký, Kracík L., Slavík, Kosina, Geletič - Kvášovský

ŽK: 0:0

Rozhodčí: Hron

Diváků: 50

Na hřišti Hlušic sehrál Tatran vyrovnané utkání, ač tomu výsledek neodpovídá. Zatím co však domácí své příležitosti proměňovali, Tatran se v koncovce trápí. Už ve 4.min. neuhlídala obrana po rohovém kopu hlavičkujícího Průchu a Hlušice šli snadno do vedení. Za zmínku v první půli stojí ještě ve 40.min. chycená penalta Horákem za nastřelenou ruku Hradeckého. Začátek druhého poločasu opět Tatran zaspal a domácí trestali v 50.min. podruhé. V 61.min. trefuje Kvášovský břevno, ale za dvě minuty už je to 3:0, když si zopakoval hlavičku nekrytý Průcha. Poslední půlhodinu se hrálo převážně na polovině domácích, ale bez přesného zakončení. V závěru utkání, kdy na hrotu operovala dvojice Jelínek - Horák Luboš, hlavičkuje Jelínek do tyče. Hlušice pak upravují po třímetrovém ofsajdu samostatným nájezdem na konečných 4:0.

Více se k ničemu nebudu raději vyjadřovat, aby se náhodou někdo neurazil a příští týden jsme nehráli v osmi.