Tatran Hostinné - FK Chlumec n.C  1:8 (1:5)

jaro 2008      dne  20.4.            20.kolo

FK CHLUMEC n/C         - 8

poločas :   1:5

Branky Tatranu:  35´D.Peterka

Hráč zápasu:  P.Salač

Sestava:              T.BašeL.Lejdar     J.Vacek      O.Schwaninger  O.Jelínek  L.Dymák  Š.Svoboda   P.Salač     D.Peterka        R.Stránský                  L.Zajíček Druhý těžký zápas ve dvou dnech. Důvodem je předehrávané utkání za termín, kdy jsou hráči Tatranu na soustředění v Řecku. Chlumec potvrdil roli favorita již do poločasu. Domácí sice občas nahlédli k pokutovému území soupeře, ale jinak se hrálo opět před Bašem. Světlý moment byl v poslední minutě první části. To Salač zahrává přímý kop  a jeho tvrdou střelu gólman neudrží v náručí. První u dorážky byl Peterka , který snižoval skóre – 1:5( 35´)! Ve druhé části hosté nepochopitelně přestali hrát, vědomi vysokého vedení. To Tatran pak byl častěji před brankou Chlumce. Probudilo je až Salačovo břevno, přidali ještě tři branky a stanovili konečný stav na 1:8!     Střídali:  36´Schwaninger (Buchar), Jelínek (Šmucer)

Autor: Boris Kováč