jaro 2008      dne  6.4.             15.kolo

TATRAN  HOSTINNÉ              - 3

TJ ČERVENÝ KOSTELEC     - 4

poločas :   1:3

Branky Tatranu: 28´a 42´D. Peterka, 52´L.Zajíček Hráč zápasu:  T.Baše , L.Przybyla Sestava:                      T.BašeL.Lejdar                     J.Vacek                 O.JelínekR.Stránský    D.Buchar  L.Zajíček   L.Przybyla  D.Peterka                    Cerman                          Šmucer Žáci Tatranu začínají o týden dříve předehrávaným 15.kolem .Důvodem je účast na německém Basinus Trophy. Hosté v první části ukázali svojí sílu. Herně nás jasně přehrávali a nepustili téměř za polovinu. Od úvodu měl nejvíce práce gólman Baše, nebýt jeho skvělých zákroků je o poločase skóre podstatně hrozivější. Tatran o sobě dá vědět až v závěru , kdy paradoxně první střelou skóruje. Po akci Cerman – Przybyla  - Peterka snižuje na 1:3 (28´). Tento stav je pro domácí hodně milostivý! Po přestávce domácí přidali. Důkazem je využití rohového kopu – 42´opět D.Peterka 2:3!Radost netrvá dlouho. O minutu později soupeř zvyšuje – 2:4 (43´)! V dalších minutách opět čaruje domácí gólman. Na druhé straně v 52´ opět po rohu Tatran koriguje. Nádherně křižnou střelou Zajíčka se mění stav  – 3:4! Hosté pak ještě nastřelí tyč a promarní dva trestné kopy. Na straně domácích z přímého kopu vystraší gólmana Przybyla. V závěru se hra přelévá od branky k brance. Blízko k vyrovnání má dvě minuty před koncem Šmucer. Ale jeho sólo na branku zastavuje nečistě obránce, ovšem rozhodčí Gereg tento penaltově nevidí! Přes divoký průběh utkání si soupeř vítězství zaslouží. Tatran utkání nevzdal ani za nepříznivého stavu, za což trenéři děkují.   ŽK:  64´J.Vacek