Baník Žacléř - Tatran Hostinné 1:1 (0:1)

Sestava: Horák J. - Drinka - Hradecký, Kosina, Petružálek - Boháč (83´Jelínek), Slavík, Nosek, Celar - Kvášovský, Hartl

ŽK: 3:5 (Petružálek, Slavík, Hartl, Kosina, Kvášovský)

Rozhodčí: Janeček (Hradec Králové)

Diváků: 60

Pouze jedenáct statečných odjelo vyválčit cennou remízu na hřiště prvního celku tabulky. Spousta hráčů se omluvila (nemoc, práce, škola) a tak musel do druhého poločasu zasáhnout i trenér Jelínek. Domácí měli od začátku častěji míč na kopačkách, v zakončení však byli neškodní. Tatran se osmělil ve 27.min., když k zakončení Kosinova sóla od půlky hřiště chyběl krůček. Za dvě minuty „namazal“ domácím Nosek a Horák musel likvidovat samostatný nájezd. V nastavení první půle se po dlouhém autu Petružálka dostal k míči Hradecký a Nývlt v žacléřské brance jeho střelu neudržel - 0:1.

Druhý poločas začal Baník náporem - hned na začátku střílel těsně vedle. V 53.min. Horákův nízký výkop domácí na půlce odhlavičkovali a z rychlého protiútoku Baše vyrovnal - 1:1.

Vyrovnání domácí nabudilo a snažili se vsítit rozhodující gól, v brance Tatranu ale čaroval Horák. Při svém snažení zapomínal Baník na zadní vrátka, a tak se Tatran několikrát dostal do přečíslení, k přesnému zakončení už ale nezbývaly síly. A tak se dohrávalo „nahoru - dolu“, všichni na hřišti chtěli vyhrát. A když ve čtvrté minutě nastavení likviduje Horák tutovku domácích, končí utkání zaslouženou remízou.

Po dlouhé době hráči Tatranu „jezdili po zadku“ - ano, takto se hraje o záchranu. Velmi dobrý výkon předvedl i rozhodčí, který žádná procenta domácím nedevzdal.