Sokol Kratonohy - Tatran Hostinné 6:1 (5:1)

Sestava: Horák J. - Punner (73´Hartl), Kutifel, Drinka, Petružálek (82´Sokolovič) - Hradecký, Harvančák, Kracík L. (68´Kvášovský), Slavík - Nosek, Kracík D.

ŽK: 0:5 (Kracík D., Kutifel, Horák, Petružálek, Hradecký)

Rozhodčí: Jansa (Náchod)

Diváků: 50

Domácí rozhodli o svém vysokém vítězství už v první půli. Byli rychlejší, důraznější a dobře kombinovali. Do 36.minuty nasázeli pět gólů a probudili hráče Tatranu ze zimního spánku. Budiž omluvou, že Tatran hrál letos poprvé na trávě a tak proti rozehranějším domácím neměl šanci. Čestný úspěch zaznamenal před odchodem do kabin Petružálek precizně zahraným přímým kopem. Druhý poločas zastihl hráče Tatranu už v lepším rozpoložení a častěji se hrálo na polovině domácích - bohužel bez brankového efektu. Domácí naopak potrestali další chybu a upravili na konečných 6:1.

Autor: Zdeněk Macháček