Pohár KFS - TJ Tatran Hostinné-SK Jičín-3-3 poločas 2-1 penalty 4-5-Jičín postoupil do semifinále.
Aktualizováno: 22.04.2018 09:34

V dalším kole poháru přivítal Tatran Hostinne na domácím hřisti dalšího účastníka krajského přeboruSK Jíčín
a zápas rozhodly až penalty.
SK Jíčín měl sice,celý zápas mírnou herní převahu ale přez to, se Tatran ujal ve 20.min.
vedeni 1:0 a aby to nebylo málo o 2.min.později ten týž hráč Vojta Valášek prošel až před golmana SK Jíčín
 a zvyšuje na 2:0.Ještě do poločasu se ale hostům podařilo ve 36.min.snižit,kdy úplně volný hráč v místě pokutového kopu posílá míč za záda Zitka.V úvodu druhého poločasu,hned ve 46.min Sk Jíčín po nedorozumění obrany srovnává stav utkání na 2:2.Za vyrovnaného stavu drží několika dobrými zákroky  stav golman Zítko ale v 74.min.už střele  z velkého vápna k pravé tyčce nedokáže zabránit a SK Jíčín otáčí stav na 2:3.
Tatran se pak ještě nadechl k poslednímu náporu a vyplatilo se v 89.min.po levém křídle uniká, dorostenec Slavik
centruje na na úplně volného T.Valeše který hlavou srovnavá na 3:3. a když soupeř v nastaveném čase přeztřeluje z dobré šance naší branku,dospívá zápas k penaltovému roztřelu.
Kde se hostující tým SK Jíčín může radovat  z výhry 4:5.
Všichni hráči Tatranu si zaslouží pochvalu za bojovnost.