Do 78. minuty vyrovnaný zápas, pak opět debakl ...

Sestava: Zítko - Brož, L. Horák, L. Kracík, Šmucer - Vladeka, Purkert, Bartůněk (70. Petružálek), Pištora (55. Rodr) - R. Polák, Marek

Branky: 6., 68., 81., 86. a 89. Stoszek, 78. Koblížek - 70. a 87. Marek

ŽK: 1:1 (65. Vladeka)

Rozhodčí: Svoboda - Franěk, Slavíček

Diváků: 75

Ač tomu výsledek nenapovídá, tak do 78. minuty jsme byli domácím rovnoceným soupeřem a můžeme jen žehrat na neproměněné šance. Závěr utkání jsme již nezvládli, kdy se na nás projevilo tréninkové manko.

Začátek utkání jsme tradičně prospali a domácí po sérii rohových kopů udeřili již v 6. minutě, když domácí hráč měl ve vápně spoustu času zamířit do šibenice - 1:0. O tři minuty později mohlo být ještě hůře, to po hlavičce domácích zvonilo břevno naší branky. Postupně jsme pak hru vyrovnali a do konce poločasu se dostali k několika střelám - Polák, Vladeka ani Bartůněk však domácího gólmana moc nevystrašili.

Druhý poločas jsme začali náporem, ale dvě střely Purkerta stav nezměnily. V době našeho tlaku podnikli domácí v 68. minutě rychlý protiútok a po centru zprava se do míče opřel úplně volný hráč - 2:0. Za dvě minuty vykřesal naději Marek, který zužitkoval vysunutí od Bartůňka - 2:1. V 76. minutě mohlo být vyrovnáno, ale Marek v jasné pozici po přihrávce Purkerta netrefil dobře míč a ten skončil těsně vedle branky. A tak platilo nedáš - dostaneš, a to dokonce čtyřikrát. V době naší hry vabank nás domácí trestali z rychlých brejků. Kosmetickou úpravu skóre pak provedl hlavou Marek po rohu Vladeky.

Snad už na podzim naposledy hrajeme v sobotu 25.11. na umělé trávě ve Vrchlabí dohrávku s FK Černilov. Výkop je v 16,00 hod., odjezd auty ve 14,30 hod., sraz na Tatranu ve 14,15 hod.