Slovan Broumov - Tatran Hostinné 6:1 (3:0)

Sestava: Zítko -  R. Polák (58. Brož), Marek, L. Horák, Šmucer - Vladeka (65. Petružálek), L. Kracík, Valeš, Pištora - J. Slavík, Maličký

Branky: 45. 56. a 57. Gago, 42. a 63. Hanzlík, 16. Němeček – 49. L. Kracík

ŽK: 1:2 (32. R. Polák, 79. L. Horák)

Rozhodčí: Kubišta - Šotek, Škoda

Diváků: 120

Pro další tenisový výsledek jsme jeli do dalekého Broumova. Vzhledem k naší personální situaci a tréninkové morálce je výsledek takový, jaký je. Co do počtu hráčů nadějně nevypadá ani další víkend, kdy hostíme namočený SK Bystřian Kunčice a to pro nás bude zápas podzimu. Ano, je třeba si přiznat, již hrajeme o záchranu.

Domácí byli po celý zápas lepší, pohyb na zabláceném terénu jim nedělal problémy a hned ve 2. minutě vyzkoušeli pevnost břevna naší branky. V 16. minutě pak šli do vedení, kdy po rozehrání přímého kopu sehráli nacvičený signál a z malého vápna skórují - 1:0. První půlhodinu jsme ještě s domácími drželi krok, vybojovali jsme spousty míčů, ale vzápětí je lehce dokážeme ztratit. Náš střelecký zmar dokumentuje i jediná střelu za poločas na bránu, kterou vyslal ve 30. minutě Valeš. Závěr poločasu se nám pak vůbec nepovedl. Nejprve skórují domácí tři minuty před koncem po závaru v naší šestnáctce a nedůsledném bránění a poté stihnou ještě jeden gól po našem nepovedeném ofsajd systému, kdy Gago pelášil sám na Zítka - 3:0.

Krátce po změně stran jsme ještě vykřesali jiskřičku naděje, kdy Polák mohl postupovat sám na bránu, ale před vápnem byl sražen za cenu pouze žluté karty. Míč si postavil Kracík a přes zeď se trefil k tyči domácí branky - 3:1. To však bylo z naší strany vše, neboť domácí pak dvěma slepenými góly definitivně rozhodli o osudu utkání. Nejdříve se trefují po tečované střele, poté se nám opět nepodařilo vystavit do ofsajdu Gaga - 5:1. V 58. minutě se navíc zranil Polák, za chvíli ho ze hřiště následoval i Vladeka. To už jsme ale prohrávali 6:1, když střelu z přímáku Zítko vyrazil, ale na dorážku již byl krátký. Pak už se jen čekalo, až rozhodčí odpíská konec.

V sobotu 28.10. hrajeme tedy na našem hřišti s SK Bystřian Kunčice, začátek je již ve 14,30 hod. V tradičních předzápasech hostí dorost Hořice (12,00) a starší žáci Hořiněves (10,00).