Tatran Hostinné - SK Jičín "B" 1:2 (1:1)

branky: Lev - Portyš, Fejfar z p.k.
Rozhodčí: Hrabík T. - Šmída, Gereg,  ŽK 4:3, diváků 90
Sestava Hostinného: Lánský - Drinka, Filcsák (66.Celar), Petružálek, Kutifel - Harvančák, Pešta, Lev, Kracík L. - Slavík, Nosek
Sestava Jičína: Pankrác - Babák, Řeháček, Slanina, Mejzlík (70. Berger) - Kroupa, Petrovický, Fejfar, Portyš - Kryl (56. Pluhař), Topič (85. Kirschner)

I přes tlak a herní převahu rychlých hostů se do vedení dostávají v 17. minutě domácí, když střelu Slavíka Pankrác pouze vyrazil a u míče byl nejdříve Lev - 1:0. Za čtyři minuty však bylo vyrovnáno. To si Petružálek s Kracíkem dávali tak dlouho přednost s odkopem, až mezi ně přiběhl Portyš, který se sice ukopl, ale jeho střela zapadla pod břevno - 1:1. Tak skončil první poločas. Dvě minuty po přestávce si Lev narazil s Noskem a gólman měl s jeho střelou plno práce. V 52. minutě Petrovický nebezpečně vystřelil, sám si dobíhal brankařem vyražený balon a byl při tom Filcsákem penaltově faulován. Následně nařízenou penaltu proměnil Fejfar - 1:2. Do konce zápasu byl k vidění festival neproměněných šancí ze strany hostí, domácí držel nad vodou svými zákroky gólman Lánský. I když se Tatran neustále snažil o vyrovnání a v některých situacích nebyl daleko od úspěchu, odvezli si nakonec hosté zaslouženě tři body.

Ihned po utkání skončil u mužstva na vlastní žádost trenér Brož a chvíli po něm i vedoucí mužstva Macháček.

Autor: Zdeněk Macháček