Diváků: 87

červené karty

0

0

V utkání nevalné úrovně měli od začátku více ze hry hosté, ale jejich střely končily mimo branku. Více produktivní se ukázali domácí, jejichž první střela na branku ve 27.min. znamenala gól. To Kracík rychle hodil aut na Slavíka, který předložil na Lva a ten střelou podél gólmana poslal Tatran do vedení. Domácí pak mohli své vedení zvýšit, ale ve 31.min. střela Lva mířila na Galerii antického umění a o tři minuty později nedosáhl na Drinkův nákop osamocený Petružálek. Pak si Tatran vybral oddechový čas a hosté dvakrát trestali, když ve 39. a 44. minutě otočili výsledek utkání na poločasových 1:2.

Do druhé půle již nenastoupil zraněný gólman Horák a nevýrazný Lev. Ve 49.min. hlavička Petružálka končí nad brankou. A pak se začali dít věci. V 52.min. hostující gólman sráží be z míče Geletiče - rozhodčí nic. Za deset minut Geletič přesprintuje obránce, ten ho ve vápně podtrhne - opět nic. Všemu pouze přihlíží asistent rozhodčího, který byl v první půli velmi aktivní … Nutno dodat, že rychlé protiútoky hostí skvěle vychytal dorostenecký gólman Lánský. Tatran utkání dohrává v náporu, který hosté zastavují jen za cenu likvidačních zákroků - těm se ale hlavní rozhodčí pouze směje. Korunu všemu nasadil v 81.min., kdy po faulu na Kracíka nechal chvíli zkušeně výhodu, ale když mohl jít Slavík sám na gólmana, tak zapískal …  Zápas pak graduje do hektického závěru a jen s vypětím všech sil pořadatelů nedochází k inzultaci rozhodčích. Na závěr chci podotknout, že delegovaní asistenti byli z OFS Trutnov a pan Dostál byl ten, kterého před dvěma týdny inzultovali v Radvanicích. Takže páni rozhodčí, opravdu děkujeme za pěkný domácí zářez a zkaženou sobotu.

Příští kolo: v sobotu 3.11.2007, od 14,00 hod., doma Jičín „B“